وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ 'علیرضا عزیزیان' افزود: تمامی سربازان وظیفه که در حال حاضر مشغول خدمت یا طی دوره آموزشی بوده و دارای اضافه خدمت سنواتی هستند، مورد بخشش قرار گرفته و پس از اتمام خدمت قانونی ترخیص خواهند شد.

وی اظهارکرد: تمامی مشمولان غایب که خود را حداکثر تا 22 بهمن ماه سال 93 برای انجام خدمت مقدس سربازی معرفی و به خدمت اعزام شوند، اضافه خدمت سنواتی آنان مورد بخشش قرار گرفته و پس از انجام خدمت دوره ضرورت از خدمت ترخیص می شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین تاکید کرد: تمامی کارکنان وظیفه در حین خدمت که دارای غیبت سنواتی هستند و نیز مشمولان غایبی که تا 22 بهمن سال 93 خود را به معاونت وظیفه عمومی معرفی و به خدمت اعزام شوند، علاوه بر بخشش اضافه خدمت سنواتی، برای رسیدگی به غیبت سنواتی به مراجع قضایی ذیصلاح معرفی نخواهند شد.

سرهنگ عزیزیان یادآور شد: تمامی کارکنان وظیفه که در سال 92 و 93 به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند و دارای فرزند می باشند به ازای هر فرزند دو ماه از خدمت آنان کسر می شود.


این مسوول حوزه نظام وظیفه در ادامه اظهار داشت: کارت های پایان خدمت قدیمی تا پایان سال 93 اعتبار دارند و از ابتدای سال 94 فاقد اعتبار خواهند شد.

به گفته وی، از آنجایی که لزوم تجمیع اطلاعات احساس می گردید از سال 90 طرح تعویض کارت های پایان خدمت و معافیت و تبدیل شدن آنها به کارت های هوشمند نیز در دستور کار سازمان وظیفه عمومی ناجا قرار گرفت.

سرهنگ عزیزیان از دلایل مهم تعویض کارت های پایان خدمت را کاغذی بودن کارت های قدیمی، مشکل دسترسی کامل به اطلاعات آنها و فقدان ارتباط سیستمی و الکترونیکی عنوان کرد و گفت: همه کارت های معافیت و پایان خدمت قدیمی با تاریخ اخذ قبل از مورخ یکم فروردین ماه سال 60 فاقد اعتبار خواهد شد، لذا دارندگان آن برای تعویض کارت خود اقدام کنند چرا که ممکن است با عدم تفویض کارت پایان خدمت با مشکلاتی در روند امور اداری خود از قبیل اخذ گذرنامه و یا ثبت اسناد و غیره مواجه شوند.

وی در پایان یادآور شد: مشمولان و خانواده ها می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به دور از اتلاف وقت از طریق شماره 096480 ، ارسال پیامک به 110206010 و یا سامانه پلیس vazifeh.police.ir آخرین اخبار و اطلاعات را در زمینه قوانین و مقررات وظیفه عمومی و فرآیندهای اجرای آن مطلع گردند.

نظرات  (۱)

با سلام ببخشید کسری خدمت برای جبهه ی پدر قانونش برای متولدین چند هست ایا برای متولدین79هم این قانون هست؟؟