خدمات پلیس+10

پلیس+10
آخرین نظرات

دانلود نرم افزار تشخیص محل سکونت شخص با استفاده از کدملی

نرم افزار شماره ملی
حدود یک‌میلیون و ‌500 هزار نفر شرایط لازم را برای خرید سربازی دارند

سازمان وظیفه عمومی ناجا از پس‌فردا اقدامی را عملی می‌کند که حدود یک میلیون و 500 هزار شخص فراری از خدمت سربازی برای آن لحظه‌شماری می‌کنند؛ قرار است این سازمان از چهارشنبه پانزدهم بهمن، پیش‌ثبت‌نام از مشمولان غایبی که بیش از هشت سال غیبت داشته و هنوز تکلیف خدمت سربازی خود را مشخص نکرده‌اند، آغاز کند. ثبت‌نام از این افراد به مدت یک ماه یعنی تا پانزدهم اسفند امسال ادامه خواهد داشت؛ این در حالی است که مسئولان سازمان وظیفه عمومی تاکید می‌کنند مراجعه نکردن این مشمولان برای پیش‌ثبت‌نام گواهی است بر این‌که آنها تصمیم گرفته‌اند به خدمت سربازی اعزام شوند.

ابراهیم کریمی، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با جام‌جم می‌افزاید: پیش‌ثبت‌نام از پانزدهم بهمن تا پانزدهم اسفند از مشمولان صورت می‌گیرد. بنابراین افرادی که هشت سال یا بیشتر از آن غیبت دارند، برای ثبت‌نام باید به یکی از دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند.وی تصریح می‌کند: به مشمولانی که این شرایط را دارند، یک ماه فرصت داده می‌شود تا ثبت‌نام خود را انجام دهند، چون پس از اتمام این مهلت ما فرض را بر این گذاشته‌ایم که اگر شخصی ثبت‌نام نکند، تصمیم گرفته به سربازی برود و قصد ندارد جریمه پرداخت کند.

افراد جهت سوالات و برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه تلفن گویای سازمان وظیفه عمومی ناجا به شماره 096480 تماس حاصل نمایند .


*توضیحات کامل اینجا کلیک کنید

این در حالی است که هنوز رقم مشخصی برای جریمه مشمولان در نظر گرفته نشده و براساس اخباری که در گذشته منتشر شده می‌توان گفت، قرار است جریمه این افراد با توجه به مدت غیبت، مدرک تحصیلی و خارج یا داخل کشور بودن شخص بین 20 تا 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

کریمی با بیان این‌که بعد از ثبت‌نام نوبت به مرحله واریز جریمه‌ها می‌رسد، درباره هدف سازمان وظیفه عمومی ناجا از انجام این پیش‌ثبت‌نام در حالی که هنوز رقم جریمه‌ها قطعی نشده، می‌گوید: ما می‌خواهیم کار را شروع کرده و برای مشمولان پرونده تشکیل داده و شرایط آنها را بررسی کنیم تا پس از تصویب آیین‌نامه و ابلاغ جزئیات از سوی ستاد کل نیروهای مسلح رسیدگی به پرونده مشمولان طولانی نشود.وی ادامه می‌دهد: به این شکل زمانی که مبلغ جریمه مشخص شد می‌توانیم در مدت زمانی کوتاه و براساس شرایط متقاضیان مبلغ جریمه هرکدام را تعیین و به آنها ا علام کنیم؛ زیرا مقدار جریمه برای افراد با توجه به حضور در داخل یا خارج از کشور، مدرک تحصیلی و مدت غیبت متفاوت خواهد بود.

این در حالی است که مدتی قبل جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تعداد افرادی را که پرداخت جریمه شامل حالشان می‌شود یک میلیون و 500 هزار اعلام کرده بود که دست‌کم 27 و حداکثر 50 سال دارند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره زمان مشخص شدن مبلغ جریمه مشمولان عنوان می‌کند: منتظر مصوبه مجلس هستیم، وقتی نمایندگان مجلس میزان جریمه را مشخص کنند ما اطلاعات لازم را برای مشمولانی که ثبت‌نام کرده‌اند به وسیله پیامک و ایمیل می‌فرستیم. وی درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام مشمولان توضیح می‌دهد: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و چنانچه شخص متاهل است، اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان خود را نیز باید ارائه کند. افزون بر این افراد می‌توانند با بازدید از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir اطلاعات بیشتری به دست بیاورند.

اخبار تکمیلی

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب بدون نگرانی ثبت نام کنند، دریافت اطلاعات این افراد در تعیین مبلغ جریمه بر اساس تعداد متقاضیان، متاهلان دارای فرزند محاسبه شد و قابل انصراف است.

 سردار ابراهیم کریمی در تشریح جزئیات جریمه مشمولان غایب مبنی براینکه آیا مبلغ جریمه تعیین شده است، اظهار کرد: قطعا افراد باید در جریان میزان جریمه قرار بگیرند اما اگر ثبت نام افراد موکول به تعیین مبلغ شود، زمان، طولانی خواهد شد بنابراین به منظور بررسی شرایط و سرعت دادن به کار، ثبت نام را از تاریخ پانزدهم بهمن امسال آغاز کرده ایم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، افزود: اگر فرد غایب بعد از اعلام مبلغ جریمه، توانایی پرداخت را نداشته باشد می تواند پس از ثبت نام از پرداخت جریمه انصراف داده و به سربازی برود.

وی یادآور شد: عدم ثبت نام برای پرداخت جریمه به معنی درخواست اعزام به خدمت سربازی است و اگر افراد از این فرصت برای تعیین تکلیف استفاده نکنند، همچنان محدودیت و محرومیت اجتماعی برای آنان وجود دارد و این محدودیتها نیز از سال 94 بیشتر خواهد شد.

به گفته کریمی، راه اندازی سامانه یکپارچه سازی، منجر شده تا ارتباط سازمان وظیفه عمومی ناجا با دیگر سازمان ها بیشتر شود و از این طریق محرومیت های اجتماعی برای مشمولان غایب افزایش یابد ضمن آنکه هدف از این کار تعیین تکلیف غایبان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه، مشمولان غایب حدود یک و نیم میلیون نفر هستند، افزود : مشمولان غایب که با احتساب سال 94 ، 8 سال و یا بیشتر غیبت داشته باشند، مشمول طرح پرداخت جریمه می شوند. بنابراین افرادی که 7 سال غیبت دارند و تا پایان سال 94، غیبت آنها به 8 سال می رسد، می بایست ظرف مدت یک ماه، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی در خصو ص مشمولان غایبی که در خارج از کشور هستند، گفت: این افراد باید مدارک خود را به کنسولگری یا سفارتخانه ایران در کشوری که در آن زندگی می کنند، ارائه دهند که این اطلاعات برای ما ارسال خواهد شد و یا از طریق بستگان درجه یک یا وکلای خود اقدام کنند.

کریمی یادآور شد: افراد غایب بدون نگرانی اقدام به ثبت نام کنند چرا که دریافت اطلاعات این افراد در راستای تعیین مبلغ جریمه براساس تعداد افرادی است که تمایل به پرداخت آن دارند و همچنین متاهلان و کسانی که دارای فرزند هستند، می باشد.

وی ادامه داد: غایبانی که اقدام به ثبت نام کنند، مدارک شان توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا بررسی می شود و چه بسا افرادی که مقررات دیگری شامل حالشان می شده اما به خاطر ترس از غیبت به ما مراجعه نکرده اند، شناسایی شوند.به عنوان مثال، فردی که فرزند معلول دارد می توانسته از معافیت استفاده کند اما به دلیل غیبت مراجعه نکرده اما ما بعد از بررسی مدارک دریافتیم که وی شرایط معافیت را دارد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، تصریح کرد: مشمولان فراری نیز که بیش از 8 سال از مدت فرارشان گذشته باشد، در شمول این مقررات قرار می گیرند.

سردار کریمی همچنین اعلام کرد: کسانی که قصد پرداخت جریمه را ندارند می توانند تا بهمن ماه خود را برای اعزام به خدمت معرفی و از بخشش اضافه خدمت استفاده کنند. مدت سربازی این افراد نیز 21 یک ماه است.

وی گفت: مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست تعیین تکلیف مشمولان غایب، عبارت است از اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مشمول، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان خود، درصورتی که متاهل بوده و دارای فرزند باشند این مشمولان می بایست به هنگام مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی برای ثبت درخواست خود، مدارک فوق را به همراه داشته باشند .

سردار کریمی تصریح کرد: هرگونه اطلاعات جدید در این خصوص و یا اطلاع رسانی در خصوص نقص مدارک افراد، از طریق پیام کوتاه به آنها اعلام خواهد شد و همچنین این افراد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir مراجعه کنند و در جریان آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب قرار گیرند . ( مهر )

نظرات  (۱۶۲)

من متولد۱۳۶۷هستم به علت اوضاع خانوادم مجبوربه کارکردن شدم ونتوانستم به خدمت سربازی بروم ودارایه زن وفرزندهستم به خداونی خداقسم من تاحالا باهزاربدبختی دارم زندگی میکنم پدرم مشکل چشم ومادرم مشکل دیابت وکلیوی دارن توروخدابه دادمابرسید
من متولد۱۳۶۷هستم به علت اوضاع خانوادم مجبوربه کارکردن شدم ونتوانستم به خدمت سربازی بروم ودارایه زن وفرزندهستم به خداونی خداقسم من تاحالا باهزاربدبختی دارم زندگی میکنم پدرم مشکل چشم ومادرم مشکل دیابت وکلیوی دارن توروخدابه دادمابرسید
۲۰ تیر ۹۵ ، ۰۳:۱۵ سهراب سمیعی
با عرض سلام
من متولد ١٣٦٣هستم ونزدیک به ١٧سال ایران
نبودم و الان که برگشتم ومی خواهم کارت خدمتم را بخرم
أوراق مورد نیاز
و کجا اقدام کنم
وچند ماهه موفق به دریافت کارت می شم
با یک دنیا تشکر
و از تمام شما داسوزان سپاسگذارم
با سلام بنده17سال سن دارم آیا میتونم گذرنامه بگیرم یا خیر لطفا جواب بدید متولد 1377،8.24
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان بنده اکنون 17 سال دارم و در تیرماه سال 95 به 18 سال تمام خواهم رسید و مشمول خدمت سربازی قرار خواهم گرفت و اکنون قصد خرید خدمت سربازی را دارم بنده دارای مدرک دیپلم میباشم و قصد ادامه تحصیل ندارم بنده برای خرید خدمت سربازی باید چه اقداماتی انجام بدهم؟

با تشکر از بردران عزیز
بنده متولد68/2 هستم سال 87/3 اعزام به خدمت شدم ودر تاریخ87/6 از خدمت فرار کردم در حالی که دوتا بیماری خاص داشتم شورای پزشکی معافم نکردن بیماری کویت روده ی شدید و واریکوسل هنوز م بیمار هستم واحتیاج به جراحی دارم و برای بیماری کویت روده طول درمان دارم بنده متاهل هم هستم با این حال بچه دار هم نمیشم به هر حال شامل خرید میشم و اینکه آیا شرایط من فرق خواهد کرد یا نه،ممنون میشم جواب بدین
باسلام و خسته نباشید.
آخه ماهاکه پول نداریم سربازی بخریم چی وضع مالی خوب نداریم من چجور باید سربازی مو بخرم پولش اومده اما پول ندارم تا بخرم و کارت بگیرم تروخدا راه بزارید باتشکر.
سلام
ببخشید منظورم متولد 63 ام
سلام
من 63 سالمه سال 82 ترک تحصیل کردم یعنی الان غیبتم 12 ساله پارسال برای معافیت پزشکی اقدام کردم برام معاف از رزم زدن ....اعزام به خدمتم 94/07/19 بوده یعنی دیروز ...آیا میتونم در صورت اجرای دوباره طرح خرید اقدام کنم ...تشکر

سلام من خارج کشور اقامت دارم برای خرید خدمتم هر جا اقدام می کنم میگن خبری نیست  باید چکار کنم
پاسخ:
اینجا
س توروخدا یه کاری کنید بخدا از ناراحتی شبا نمیتونم بخوابم فقط برای اینکه من ثبت نام کردم روز اخر نتونستم پولو واریز کنم الان به من گفتن دیگه بهت این طرح نمیخوره ایا راسته خواهش میکنم جدابمو بدید خدایی دارم سکته میکنم
همه منتظریم تا ثبت نام دوره دوم شروع بشه... تا از این بلاتکلیفی دربیایم.... خدایا ما را دریاب...... ما فکر میکردیم ثبت نامش تو سال 94 انجام میشه.... بعدا َ دیدیم از قافله عقب موندیم.... نه پولداریم نه سرمایه.... فقط می خوایم عمر رفته رو برگردونیم شاید بتونیم دوباره ادامه تحصیل بدیم ... آیا امیدی هست تا دوباره  ثبت نامش تمدید شه؟
تورو خدا هزینه ی خرید رو کمتر کنین بخدا ما خیلی مشکل دارم ده میلیون در حد توانمون نیس که بپرداریم
با سلام  خسته نباشید به حوزه نظام وظیفه  ازخدا میخوام که همیشه توزندگى سربلند وموفق باشید  خیلى ها به دلیل مشکلاتى ثبت نام نکرده اند وبلاتکلیف هستند ازشما دولت ایران خواهشمندم دوره دوم خرید خدمت را اجرایى کنید 
باسپاس فراوان 
سلام  ببخشید ثبت نام دوره دوم کی شروع میشه،آخه قرار بود باز ثبت نام داشته باشین 
سلام من تک فرزندم متولد 67 تاثیری داره؟؟؟؟
سلام با خسته نباشید بخدا که بالای سره من یه کارگری هستم که نمیتوم برم خدمت یکی که مریضم یکی سرپرست خانوادم  هستم خواهشمندم که یه کاری واسم کنید معاف شم
۲۲ تیر ۹۴ ، ۲۲:۵۴ سید محمد طباطبائی
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است

سلام علیکم ورحمه الله الملک یبقی مع الکفر ولایبقی مع الظلم.این جمله مال حضرت علی(ع)است.هرچند از گلوی دشمن یا کافر بیرون بیاید.وعین واقعیت است.ما که از اول با خدا شکمی طی کردیم.تا حالا هم گشنه نموندیم از این به بعدشم چشممون به دست خودشه.38 سالمه4 تا بچه دارم.کارگرم.سال81فارغ التحصیل شدم.2سال الافم کردند برای معافیت کفالت.اعزام به خدمت شدم (معاف ازرزم)با آسم متوسط وفتق متوسط وسنگ کلیه وتکررادرار/با توجه به شرایط جسمی وعدم اعتنای نظام وظیفه به وضعیت بنده وشرایط روحی نامناسب بنده چون بعد از8سال خداوند فرزندی به بنده اعطا کرده بود وزن وفرزندم به حظور من نیاز داشتند.مجبور به ترک خدمت شدم..اکنون بعد از حدود11سال با توجه به اینکه هیچ درامد ثابتی نداشتم وفقط درحد امرار معاش روزانه درآمد دارم.با کدام پس انداز 25میلیون تومن برای خرید پرداخت کنم؟جالب تر اینکه رئیس پیارسال نظام وظیفه نجف آبا د با مطالعه پرونده اینجانب گفتند شما شرایط کامل معافیت کفالت را داشتیدوآقای بووووق بی جهت دفتر چه خدمت برای شما صادر کرده.اواخر سال گذشته که مراجعه کردم فرمانده جدید فرمودند هیچ پرونده ای از شما موجود نیست.قابل توجه است که بنده به یکی دوجا من جمله دفتر امام جمعه محترم نجف آبا دطرح مساله کرده بودم وبرادران گرانقدر نظام وظیفه از ترسشان پرونده اصلی اینجانب را نابود کردند.این است اسلام ناب محمدی؟اینقدرعمر یک انسان بی ارزش است که راحت 14 سال بهترین سالهای عمرش را از بین ببرند وبعد راحت بگویند برو از نو دفترچه آماده به خدمت بگیر واز نوشروع کن.با کدوم درامد واستخدام وپس انداز 25 میلیون بدم.توی سن 38 سالگی با وضعیت بیماریم هرچند تاحدودی درمان کردم/کجا می توانم استخدام شوم.می دانم رهبرم عزیزم هیچ تقصیری در این ظلم های اداری ندارند.می دانم ظلم افراد رانباید پای نظا م گذاشت.فقط می خواهم اطلاع رسانی کنم به رهبر عزیزم وبه برادران اطلاعا ت/که عده ای دارند صدای مرد م راد رمی آورند تا به نظا م پشت کنند.دارند نظام را از ریشه می خشکانند باظلم وفساد اداری.وبطور خلاصه از جمله حضرت علی(ع) که الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم دارند بر علیه خودش وشیعیانش بهره می برند.مگر آمریکا سالها پیش نگفت ما در همه ارگانها نفوذی داریم.خواهش می کنم بیشتر به مساله فساد اداری اهمیت بدهید. تا بیشتر از این دیر نشده.قربانتان برم.انشاءالله بتوانید این نظام را سالم بدست مبا رک آقامان حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا برسانید.سید محمد طباطبائی.ایمیل ندارم.شماره همراه***********
سلام من 25سالمه متولد 9 28/4/6 آیا طرح شامل حال من میشه زیر دیپلمم
۱۷ تیر ۹۴ ، ۰۱:۲۵ ککککککککککککککککککککککک
متقاضی محترم،نتیجه درخواست معافیت جریمه مشمولان غایب شما مثبت اعلام میگردد.جهت تکمیل فرایند رسیدگی حداکثر ظرف مدت 7 روز به دفتر پ10+ مراجعه فرمایید.این اومده ایا قبول کردند
با سلام
قبل از اینکه طلاق بدهم مدارک اعزام به خدمت را به پلیس +10 دادم و در برگ سبز متأهلی ثبت شده است. هم اکنون در آموزش هستم و برابر با اصل شناسنامه ی خودم و همسرم را دادم که از قبل برابر با اصل شده بود و کپی سند ازدواج را و پذیرفتند. کد ملی همسر همه ی بچه ها را هم می خواستند. می خواهم بدانم همینکه پذیرفته اند تمام است یا اینکه از جایی استعلام می کنند و استعلام برای چیست؟
سلام وخسته نباشید به شما من الان 10 روز جریمه سربازی رو واریز کردم ولی هنوز پیامک برام نیومده باید چیکار کنم
۰۵ تیر ۹۴ ، ۱۹:۳۹ بهنام گراوندی
سلام من ثبت نام کرده ام و جواب ثبت نام من مثبت اعلام شد. حالا برای پرداخت 10 روز مهلت داده اند. این مهلت ده روزه قابل تمدید هست?یا خیر 
سلام من متولد ۱۳۶۴ هستم  امروز مبلغ ۱۲۶۰۰۰۰۰تومان واریز کردم حالا سوالی که دارم اینه میتوانم بعد از گرفتن کارت معافیت ':-گذر نامه گرفته و به خارج درکشور سفر کنم 
سلام من پول را امروز واریز کردم ۱۲۶۰۰۰۰۰تومان'متولد ۶۴ هستم'یک سوالی داشتم ایا با همین کارت معافیت میتوانم پاسپورت گرفته و به خارج درکشور سفر کنم?لطفا راهنمایی کنید
سلام خسته نباشید برای من جواب پیام امد که مثبت بود ولی مبلغ سیزده ملیون زیر دیپلم هستم داری همسر و دو فرزند در مدت تعین شده ده روز نتوانستم مبلغ را جور کنم حتی پول سودی هم گرفتم باز نشد برای یک کارگر مدت ده روز خیلی کم هست برای جور کردن همچین مبلغی خواستم بدونم ایا زمان پرداخت پول دوباره تمید میشود یا برای من و امسال من مدت بیشتری میدهند تا  بتوانیم مبلغ را تهیه کنیم سپاسگذار میشم جواب بدید
۳۰ خرداد ۹۴ ، ۰۵:۱۵ عولاغ پایه کاه
سلام خیلی طرح خوبی بود
من ثبت نام نمودم جواب هم دادن که ١۵٢٠٠٠٠٠ تومن بریزم تو حسابشون  
همه کارها انجام شده فقط منتظرم این پول جور میشه یا نه
تورو خدا یکی راهنماییم کنه من نمیدونستم تاریخ مشخصی داره برای ثبت نام خرید سربازی من میخوام سربازیمو بخرم ولی الان میخوام ثبت نام کنم هرکی راه حلی میدونه تورو خدا بگه کمکم کنه

من سال ۸۱ به خدمت رفتم ۶ ماه خدمت کردم به دلیل مشکالات ترک خدمت کردم ولی در سال ۸۷ دوباره برگشتم خدمت یعنی اینکه کارها اداری را انجام دادم ولی خودم را به پادگان معرفی نکردم مخواستم ایا این طرح به من مخوره یا نه البته ثبت نام کردم ولی الان دوبه شک هستم به گفته سردار باید ۸ سال مداوم غیبت یا فرار داشته باشی . امکان داره اس ام اس بیاید به حوزه وظیفه شهرستان مراجعه کنید اخه بعضی از فراری ها اس ام اس مثبت دریافت کردند . تو را خدا راهنمایی کنید

پاسخ:
سلام نمیدانم با شماره روبرو تماس بگیرید و مشاوره نظام وظیفه دریافت نمایید اینجا
فرم درخواست مشاوره مشمولان غایب
آیا دوباره تمدید میشه واسه کسایی که جا موندن ؟
اطلاع دقیق ندارید ؟
پاسخ:
 تلفن گویای سازمان وظیفه عمومی ناجا به شماره 096480...سوال از مشاوران
۱۷ خرداد ۹۴ ، ۲۳:۲۲ یونس شیدایی
سلام میشه که ثبت نام من ثبت نشده باشه یا این طبیعی هستش
پاسخ:
والا منهم در دفتر مشغول کار نیستم منابعم همین گفته های سایتهاست باید از دفتری که ثبتنام نمودید پیگیر باشید
یونس شیدایی کماسایی-سلام من نزدیک ده ساله که فراری بودم ورفتم ثبت نام کردم ولی نزدک ٤ماه هست برام هیچ پیامی نیومده باید چی کار کنم لطفن جواب بدین 
پاسخ:
سلام باید پیامک اولیه تایید مدارک براتون امده باشه طبق این  لینک اگرنه میتونید از همون دفتری که ثبتنام کردید پیگیری کنید
اقا واس من پیامک اعزام فعال اومده، بنده سال 86 به خدمت اعزام شدم و بعد از 10 روز در همان سال 86 از خدمت فراری شدم! یکبار هم در سال 88 خودمو واس ادامه خدمت معرفی کردم و کارای اداری و دادگاه رو انجام دادم و مشغول به خدمت نشدم! میخواستم بدون این طرح شامل حالم میشه یا نه؟
من بادوتابچه که مستجر هم هستم چطور23میلیون جور کنم تو15 میلیون مونده بودم حداقل قسطی بشه 
برای من اس ام اس اومد که طَی ٧ روز برین به همون پلیس +١٠ که ثبت نام کردین منم رفتم اونجا یه نوشته بهم دادن که ٢٦ میلیون باید طَی ١٠ روز پرداخت کنی .. اخه مگه میشه تو ١٠ روز این همه پول جور کرد .. مگه نگفته بودن تا اخره سال ٩٤ فرصت هست. اگه تو این ١٠ روز پرداخت نشه چه اتفاقی می افته .. ؟
15/02 پیامک اومد. 2 روز بعد پرداخت کردم. فرداش مدارک رو تحویل دادم. 07 خرداد کارت معافیتم اومد درب منزل. روش خورده معاف جریمه مشمول غایب
صبر کنید مال شما هم ایشالا میاد. 
بله  منم جا موندم  تازه به هوای بخشودگی غیبت دفترچه هم پست کردم  بعد فهمیدم قانون شامل حال من هم میشده .  کی دوباره میشه ثبت نام کرد ؟ اصلا میشه؟ اگه تا اون موقع اعزام بشیم چی میشه؟
باسلام من 3تا دختر دارم و 12 سال هم مستاجرم  وناراحتیه قلبی هم دارم وپول هم ندارم  حالا موندم چطوری کارت. بگیرم عمرم هم تمامه دو تومانی هم که دارم برای بچه هام میگزارم من یک استاد مکانیک کامل بودم ولی بدون خدمت هیچی. نشدم
که
با سلام
تو فرمی که پلیس +١٠ بهمون داد ی قسمت مربوط به کسایی میشد که سابقه بسیجی دارن.فقط هم بر کسایی اون قسمتو پر میکردن که بسیجی فعال داشتن.
داشتن سابقه فعالیت بسیج تاثیری روی جریمه داره.
ممنون
آیا تمدید میشه ثبتنام من جا موندم
سلام مدت زمان غیبت رو نمیشه با مدرک حساب کنین یعنی مثلا کسی که هنوز دیپلمه ولی چند سالم دانشگاه خونده ولی انصراف داده مدرک فوق دیپلم یا لیسانس نگرفته یعنی هنوز دیپلمه!!!میگن چون چند سالشو درحال تحصیل بودی غیبتت از زمان انصراف حساب میشه واین یعنی به حدنصاب هشت سال نمیرسه حالا چیکار کنیم ممکنه در ایند نظرشون تغییر کنه
سلام مدت زمان غیبت رو نمیشه با مدرک حساب کنین یعنی مثلا کسی که هنوز دیپلمه ولی چند سالم دانشگاه خونده ولی انصراف داده مدرک فوق دیپلم یا لیسانس نگرفته یعنی هنوز دیپلمه!!!میگن چون چند سالشو درحال تحصیل بودی غیبتت از زمان انصراف حساب میشه واین یعنی به حدنصاب هشت سال نمیرسه حالا چیکار کنیم ممکنه در ایند نظرشون تغییر کنه
سلام مدت زمان غیبت رو نمیشه با مدرک حساب کنین یعنی مثلا کسی که هنوز دیپلمه ولی چند سالم دانشگاه خونده ولی انصراف داده مدرک فوق دیپلم یا لیسانس نگرفته یعنی هنوز دیپلمه!!!میگن چون چند سالشو درحال تحصیل بودی غیبتت از زمان انصراف حساب میشه واین یعنی به حدنصاب هشت سال نمیرسه حالا چیکار کنیم ممکنه در ایند نظرشون تغییر کنه
سلام یه اس اومد که گفتن پروند شما متعاقبن در حال پیگیریست یعنی چه میتونم یه جوری ببینم چند میشه تا اماده کنم خواهشن ج بدید
با سلام من موفق به ثبت نام نشده ام به علت در جریان بودن پرونده پزشکی ، آیا ثبت نام دیگری انجام نمیشود لطفا پاسخ دهید با تشکر 
با سلام من به علت اینکه پرونده پزشکی ام در جریان بود نتونستم ثبت نام کنم آیا باز هم ثبت نام برگذار میشود. با تشکر

۲۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۵:۵۷ مراد شیخه پور
من سال ۸۹اعزام شدم ۹ماه خدمت کردم یعنی برج ۵سال ۹۰،فراری شدم اون موقع هم خدمت واسه غیر بومی ۱۶واسه بومی فکر کنم ۱۷بود .وهمچنین جر
ز منطقه حساب میشد الان هم قبل از ۲۲بهمن سال۹۳خودمو معرفی کردم  متاهل هستم و صاحب فرزند هم هستم .ایا خدمت من همان ۱۷ماه حساب است یا نه لطفا جوابمو از مقام بالا تقاضا دارم 
پاسخ:
به نظام وظیفه استان خودتون باید مراجعه کنیداینترنتی که کسی جواب نمیده برادر
دورود,,,
چرا به فکر زندگی جوانها نیستید  به جای اینکه سرمای کار دستشون بدیدی  و مملکتمون روشت کنن سرمای زندگیش که باعث  تشگیل زندگی  هست از دستمون میگیرید 
سلام من موفق به ثبت نام نشدم ایا زمان دیگرى براى ثبت نام لحاظ میشود با تشکر
سلام. به خدا همه مردم این همه پول را ندارند بپردازند. از این معافیت با پول را خواهشا و تمنا می کنیم که بگذرین. این درست نیست اصلا - اونایی که پول دار هستند با پرداخت این پولها صاحب کارت معافیت و همه چیز بشوند. این عادلانه نیست که با پول و بدون حتی رفتن دوره آموزشی و با تنبلی خودشان به کارت پایان خدمت برسند. حتی یکبار بشین و پاشو یا سینه خیز یا کلاغ پر دوره آموزشی را بلد هستند: نه بلد نیستند. هیچ کاری را هم بلد نمی باشند و می خواهند با پول به همه چیز برسند ولی این راه درست نیست که نیست. کارت پایان خدمت نباید پولی باشد و پولدارها نباید بدون هیچ زحمتی این کارت را بگیرند. و اینکه این کار ظلمی است به سربازان عزیز و محترم و زحمتکش که در پادگان ها هستند.
باسلام.بنده متولد1362هستم ازدواج کردم الان3دختردارم 10میلیون تومن پول هم ندارم کارگر ساده هستم وکرایه خونه هم میدم 350000تومن درماه وخدمت سربازی هم نرفتم ثبت نام هم نکردم برای خرید سربازی پول ندارم . حالابایت چیکارکنم .ایاطرح جدید ابلاغ میشه برای خریدسربازی یانه لطفا راهنمائ کنید شما روبخدا سپردم.
پاسخ:
سلام والا ما فقط سایت داریم مسئول کسانی دیگری هستند انشالله شرایط بهتر بشه
من جا موندم از ثبت نام 
شما رو به حضرت عباس تمدید کنید ثبت نام رو
من قبلا از پلیس +10ثبت نام کردم گفتن به گوشیتون پیام میاد الان بیش از دو ماهه خبری نیست از اینتر نت میتونم نتیجشو مشاهده کنم .از کجا
پاسخ:
سلام باید با نظام وظیفه استان تماس بگیرید
من بهخاطر مشکلات کاری تازه متوجه این طرح شدم 
ایا باز دوباره ثبت نام میکنند؟

سلام !
ببخشید یه سوال دارم اگه بتونی جواب بدین خیلی ممنون میشم 
من پدرم فوت کردن و دوتا برادرم بزرگ تر از من و خدمت سربازیشو تموم کرده و الان در یه شهر دیگه زندگی و کار میکنه و من و مادرم تنها زندگی میکنیم آیا میشه برای معافیت کفالت اقدام کنم ????
سلام.شمارو ب حضرت زهرا حتما جواب بدید.
من به خاطر مشکلی که داشتم پامو عمل کردم از ثبت نام جا موندم الان پلیس +10میرم میگه مهلت تموم شده و اعلام کردن که دیگه تمدید نمیشه. هیچ راهی نزاشتن برا کسایی که مشکل داشتن از ثبت نام جا موندن.
سلام،
آیا ثبت نام مجدد انجام خواهد شد؟
هنوزم میشه ثبت نام کرد؟

سلام و خسته نباشید
تکلیف  کسانیکه که برای خرید سربازی ثبت نام کردند کی معلوم میشه؟
باسلام وخسته نباشید.آیاالان یعنی فروردین 94 امکان ثبت نام هست یانه لطفااطلاع بدین من باتوجه ب شرایط کتری ودوربودن ازمحل سکونت امکان دریافت مدرک دیپلمونداشتم الان میشه
باسلام وخسته نباشید.آیاالان یعنی فروردین 94 امکان ثبت نام هست یانه لطفااطلاع بدین من باتوجه ب شرایط کتری ودوربودن ازمحل سکونت امکان دریافت مدرک دیپلمونداشتم الان میشه
بچه ها سلام من متولد ۱۳۶۸ هستم همسر وبچه هم دارم...الان هم در حین خدمت هستم ودرپادگان عجب شیر هستم.واموزشیم ۱۸/۱/۹۴ تمام میشه....وسال۸۳ ترک تحصیل کردم وزیر دیپلم هم هستم...ایا خرید سربازی شامل من میشود یا نه....ویجدانن جواب من رو بدید


سلام ببخشید زیر دیلم هزینه خرید خدمت لطفا قسط بندی کنید

سلام .ببخشیدمن متولد۱۳۷۳هستم .وزیردیپلم هم هستم.من می تونم خدمت رابخرم یانه  
خداوکیله جواب بدیدخیلی لازم دارم
سرباز فراری با مجموع 17 سال فرار باید آخرین فرارش که کمتر از 8 ساله مجازات بشه و معاف نشه چرا آخرین فرار رو ملاک قرار دادن چرا تاریخ اعزام ملاک نیست چرا اجحاف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۸ اسفند ۹۳ ، ۱۶:۳۶ محمود قوسی
سلام.من متولد 67/09/29 هستم.87/10/18 اعزام شدم.88/01/15 فرار کردم. پلیس +10 به من گفت میتونی ثبت نام کنی.گفت متولدین 67 به قبل میتونن ثبت نام کنند.گفت ربطی به تاریخ فرار نداره.ثبت نام کردم و تایید شد. این طرح شامل من میشه؟
دیپلمه-متاهل-یک فرزند
سلام.من متولد65هستم.وسال 86فراری شدم ازخدمت بنابه مشکلات کاریم.آیا میتوانم ثبت نام کنم.هفت ماه ناقابل هم خدمت رفتیم تخفیف میدن،  واسه این هفت ماه.
با سلام سوالی داشتم من ثبت نام کردم اس ام اس نیومده واسم مشکل داره از کجا پیگیر بشم پلیس +١٠ جوابگو نیست از کجا پیگیر بشم تو رو خدا جواب بدین 
۱۷ اسفند ۹۳ ، ۱۴:۳۹ بمبی امیری
سلام 38سال دارم 6تا بچه دارم به نظر شما چکار کنم برم خدمت یا جهیزیه جمع کنم پول هم ندارم
۱۷ اسفند ۹۳ ، ۱۴:۳۱ بمبی امیری
سلام 38سال دارم 6تا بچه دارم به نظر شما چکار کنم برم خدمت یا جهیزیه جمع کنم پول هم ندارم
۱۷ اسفند ۹۳ ، ۱۴:۲۵ بمبی امیری
سلام 38سال دارم 6فرزند پول هم ندارم به نظر شما چکار کنم  برم خدمت یا جهیزیه جم کن 
سلام
وقت بخیر بنده متاهل هستم حدود 9 سال از زمان سربازی گذشته ولی اقدام نکردم از دی ماه برای معافیت پزشکی اقدام کردم جواب برای بعد از تعطیلات نوروز94 اعلام میشه تحصیلاتمم زیر دیپلم هست اگر معافیت پزشکی شامل حالم نشه باید از الان در رابطه با خرید سربازی اقدام کنم یا اگر بعد از دریافت جواب معافیت اقدام کنم همین شرایط فعلی شامل حال منم میشه یا نه؟
باتشکر
با لام خدمة حضار محترم؛خاستم بدونپرداخست جریمه مهلتش مشخض شده یا نه‏?‏
سلام
با احترام به عرض میرسانم بنده متولد 56 هستم و مدت 21 ماه خدمت کردم و بخاطر مشکلی که داشتم بعد از 21 ماه خدمت دیگر ادامه ندادم. الان نزدیک 17 سال میباشد. هم اکنون دارای 3 فرزند میباشم. میخواهم بدانم تکلیف من چیست؟ خواهشا جواب بدهید.
باتشکر
به نظر بنده دولت باید خرید خدمت را ازاد کند و با همین قیمت خوب است . به نظر بنده بهترین تعادل این است که کسانی که پول خرید را دارند بخرند و کسانی که ندارند بروند خدمت سربازی . با این تفاوت که اگر به یک سرباز حقوق ماهی 100 هزار تومن میدهند بشود ماهی 600 تا 700 هزار تومن تقریبا بشه مثل یک حقوق کارمند معمولی . این طوری در حق هیچکس اجحاف نمیشود و کسی که به خدمت سربازی میرود حداقل ماهی 700 هزار تومن حقوق میگیرد و تعادل برقرار میشود. این طرح بسیار خوبی است اگر اجرا شود.
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
اگه کسی پولشو داره در ازای 25 میلیون (لیسانس یا فوق لیسانس) بجاش خدمت میرم *************@gmail.com
من الان 3 روزه دارم میرم برای ثبت نام هم شلوغه و هم اینکه سایت مرتبا قطع و وصل میشه امروز هم که از 7 صبح اونجا بودم نفر 17 ام هستم ولی تا الان فقط 9 نفر ثبت نام شدن از تمدید هم که میپرسیم جواب قطعی نمیدن
لطفا اگه مهلت ثبت نام تمدید شده اطلاع رسانی کنین
اگر مدرک تحصیلی ندارید فرمی در پلیس +10   وجو دارد که آن را بگیرید و به  آخرین محل تحصیل مراجعه و مهر و امضا بنمایند و به پلیس+10 تحویل نمایید به عنوان مدرک تحصیلی کفایت میکند
آقای محترم یا خانم محترم
سوال جواب دادن با توهین و تحقیر درست نیست دوست عزیز!!!
من تو بیمارستانم در حال شیمی درمانی هستم و دسترسی ندارم
بعضی از ما ها توی وضعیت آخریم انقده ما رو از بازی های بچه گانه نترسونید!!!!
از برخورد خوب و شایسته ای که با همه دارید بسیار متشکرم
با سلام و عرض خسته نباشید

با احترام به استحضار عالی میرساند بنده متاهل هستم و دو پسر دارم وخواستم برا خرید سربازی ثبت نام کنم همه ی مدارکم آماده کردم به غیر از شناسنامم که و ثبت اسناد هم رفتم و اقدام کردم ولی گفتن یک ماه طول میکشد که به تو شناسنامه صادر بشود خواهش می کنم در صورت امکان لطف کنین بنده رو نیز راهنمایی فرمائید تا بنده نیز از این شانس استفاده کنم

با تشکر
میخواستم بدونم امدت زمانشو تمدید نمیکنند؟
۱۳ اسفند ۹۳ ، ۱۳:۲۷ امیر رحیمی
با سلام: آیا مهلت ثبت نام خرید سربازی قابل تمدید می باشد؟؟؟؟؟
در اواخر روزهای مهلت ثبت نام با مراجعه به پلیس+10 سیستم ها قطع می باشد وامکان ثبت نام وجود ندارد.لطفا پیگیری نمایید.
باتشکر
سلام خسته نباشید
دوست عزیز خبری برای اینکه کسانیی که غیبت یا فراری از خدمت ندارن بتونن خدمت رو بخرن؟ من متولد 67 هستم ولی غیبت ندارم و گواهی اشتغال به تحصیل داشتم
امیدی هست برای ما هم ازاد کنن خرید سربازی رو ؟
یه مورد دیگه راست هست میگن که کسایی که توان مالی ندارن از طرف بان قوامین وام بهشون داده میشه؟
با تشکر
امکانش هست که فرضت بیشتری بدن که پول جور کنیم
چون پول کم هست ثبت نام نکریدم
1. گواهی موقت دیپلم قبول میکنن؟ میشه گواهی نامه موقت دبیرستانو بدیم یا سیکل رو؟ یا استعلام میکنن؟ 
2. بعدش میشه از معافیت استفاده کرد؟
با سلام و خسته نباشید
متولد 55 هستم تا سال 86 هم 10 سال فرار از خدمت دارم
با توجه به اینکه در سیستم استعلام نظام وظیفه برای بنده اعزام قید شده
میتونم در پلیس +10 ثبت نام کنم؟ 
متشکرم که جواب میدید
عرض ادب 
کسی که خدمت نرفته اصل مدرک تحصیلی از کجا باید بگیره ؟
اصل مدرک به کسی میدن که سربازی رفته باشه یعنی کارت داشته باشه
لطفا راهکار بدید؟؟؟/ من فردا می خوام برم ثبت نام 
با تشکر
ا سلام

من متاهل سی وسه ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم و تا پایان سال 94 هفت سال و سه ماه غیبت دارم میخواستم بپرسم منم میتونم از این قانون استفاده کنم یا نه ممنون میشم جواب بدید.سلام به خدمت تمامی دوستانی که sms براشون نیومده

من امروز یه آشنا پیدا کردم براشون گفتم که اس ام اس نیومده ایشون گفتند که مدارک شما ناقص هست برید همونجا که ثبت نام کردین درست کنید

بنده رفتم به منشی پلیس +۱۰ گفتم نگاه کرد گفت آره ناقص هست بعد درست کرد تا به خونه برسم اس ام اس اومد

این هم متن اس ام اس

متقاضی گرامی پیش ثبت نام مشمولان غایب به شماره ملی ۵۴۵….. در خواست شما در دفتر پلیس +۱۰ تکمبل و جهت بررسی به سازمان وظیفه عمومی ارسال شد

دوستان اگر مشکلی دارید حتما زودتر مراجعه و درست کنید

با تشکر کوروش ملکی

پاسخ:
سلام
متشکر از اطلاع رسانیتون
با سلام
اگر کسی پیش ثبت نام انجام داده باشه و پیش ثبت نامش ثبت شده باشه به معنی این هست که مشمول این قانون شده و باید منتظر رقم اعلامی باشه یا دوباره برسی میکنن وخبر میدن که میتونه بخره یا خیر 
با سلام

من متاهل سی وسه ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم و تا پایان سال 94 هفت سال و سه ماه غیبت دارم میخواستم بپرسم منم میتونم از این قانون استفاده کنم یا نه ممنون میشم جواب بدید.


۰۸ اسفند ۹۳ ، ۲۳:۳۸ سید ارسلان حسینی
با سلام بنده متولد 1366 هستم، متاهل هستم ودارای دو فرزند صغیرمباشم ووضعیت مالی آنچنانی ندارم، به جز فرزندان خودم هم خرج خانواده ی پدریم برعهده ی بنده میباشد، آیا میشود این طرح را قسطی خرید. ودرضمن بعد ازپرداخت پول آیا ما صاحب کارت معاف از خدمت میشویم یا نه؟ لطفاً جوابمو بدهید مچکرم 
با سلام

من متاهل سی وسه ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم و تا پایان سال 94 هفت سال و سه ماه غیبت دارم میخواستم بپرسم منم میتونم از این قانون استفاده کنم یا نه ممنون میشم جواب بدید.
با سلام

من سی و سه ساله و متاهل هستم و مدرک فوق دارم متاسفانه بدلایلی نتونستم برم خدمت و تا پایان 94 هفت سال و سه ماه غیبت دارم . نو رو به خدا به من بگین منم می تونم از این قانون استفاده کنم .زندگیم داره از هم میپاشه
salam dustan
۰۷ اسفند ۹۳ ، ۰۸:۵۸ مادر یک سرباز فراری
با سلام من مادر یک سر باز فراریم شما رو به خدا قسم میدم صدا ی مارو به گوش مسئولین برسونید که بزارن همه ی اونایی که 8 سال از مشمول شدنشان گذشته اما وسط ها ی این 8 سال یک بار هم اعزام شده و دو با ره ترک کرده اند هم شامل بشه تا ما هم ازبد بختی نجا ت یابیم
سلام من ۳۲سال دارم از سال ۸۲ هم دارم درس میخونم چون متاهلم و یک فرزند دارم به دلیل فوت پدرم سرپرستی مادر و دو تا برادرام با منه.بخاطر اینکه سربازی نرم تا الان چندین میلیون ریختم به جیب دانشگاه ازاد .اخه چرا ما رو هم که با این سن بالا داریم درس میخونیم معاف نمی کنند من با ۳۲سال بیام خدمت خرج زندگیمو از کجا بیارم.خودشون میگن برید ازدواج کنید فساد از مملکت کم شه این هم حمایت هاشون والا خنده داره.متاهل باید فقط دوره اموزشو بره والسلام.
باسلام میخواستم عرض کنم اون مشمول غایبی که متولد 54 بوده وسال 1382 معافیت رهبری گرفته با این مشمول غایبی که الان 33 سال داره
و بلا تکلیف است چه فرقی دارد اینهمه تبعیض و بی عدالتی  یعنی چه
در محرومیت اجتماعی قرار دادن این بیچاره ها یعنی چه -----فکر میکنید خدا رو خوش میاد --------اینهمه جریمه بدن که چی بشه ---این فرصتهای طلایی
زنگیشون رو از دست داده اند ./.
من 4سال فرار کردم ایا شامل حال من میشه باید چکار کنم تو رو به خدا بگید من اعزامی 89 هستم و 90 فرار کردم.
با سلام ..از زمانی که مبلغ پرداختی رو به شخص اعلام کردن چقدر وقت دارن تا بپردازن?
سلام من دیروز ثبت نام کردم ولی یه جیزی فکرمو بدجور مشغول کرده متولد ٦٨ هستم و دیبلممو سال ٨٥ کرفتم و در سال ٩٢ برا بزشکی اقدام کردم که معاف از رزم شدم و نرفتم به نظرتون شامل من میشه این قانون؟؟ ممنونم اکه جواب بدین
سلام 
این قانون نقص داره به نظر من! چون کسی که چند سال زحمت کشیده مدرک تحصیلی گرفته (لیسانس به بالا) 8سال غیبت نمیکنه که!! فکر نکنم دو میلیون واجد شرایط داشته باشیم. من متولد 68 هستم ولی واجد شرایط نیستم در صورتی که هشت سال غیبت دارم!
بادرود فراوان محضر باسعادت خوانندگان این نظر --ضمن تشکر از شمااستدعا
داریم فکری درباره قسطی شدن مبلغ هنگفت جریمه مشمولان غایب بنمایید
چرا که پرداخت آن بصورت یکجا خیلی دشوار میباشد .از همکاری شما کمال تشکر را داریم .
۰۴ اسفند ۹۳ ، ۰۴:۰۳ محمد سرباز فراری دربه در
سلام من ده ساله فراریم از زیر پرچم گریختم خخخخخ بعدش زیر دیپلمم اگه وضعم خوب بود که خدمت میکردم خخخخخخ از مقام معظم رهبری تقاضا دارم به جای اینکه برای غایبانی که خدمت نرفتن تلاش نکنن واسه کسایی که فراری هستن از ترس دژبان مرکز از خونه گریختن یا معتاد شدن یا بدن هاشونو خاکوبی یا خط چاقو انداختن واسه نرفتن به خدمت چاره ایی بی اندیشید      
ایا طرح خرید شامل کارمند  پیمانی نیروی انتظامی که 2 سال خدمت کرده و 8 سال فراری است میشود؟
خواهشن سریع تر پول بگیرید کارت بدید تکلیف ما روشن بشه.
کسی که متاهل و دارای فرزند با 32 سال سن و 7سال غیبت هست؟ آیا منطقیه که به خاطر چند ماه نتونه معاف شه...خواهش میکنم یه کم معقول تر این قانون رو تصویب کنید..حداقل برای متاهل ها مدت غیبت رو کمتر کنید نه فقط قیمت رو... کسی که 20 25 میلیون پول میده 5% 10% کمتر یا بیشتر دیگه براش مهم نیست چون با هر بدبختی شده جورش میکنه ولی اگه اصلا نتونه معافیت بگیره زندگیش به مخاطره می افته...
آقا میشه برای خرید خدمت یا بخشی از جریمه وام بدین بخدا ثواب داره خیلی
 میخوان بخرن ولی توان مالیشون ضعیفه
۰۱ اسفند ۹۳ ، ۱۱:۴۵ سید علی فراری
خدا باعث و بانی فرار ما را لعنت کنه  بعدشم اگه پول و در امد داشتیم که فرار نمیکردیم١
۰۱ اسفند ۹۳ ، ۰۴:۳۷ سید علی فراری
سلام وقتی ملت غیور ما صحنه را ترک کنند ماهم رایگان معاف میشیم چرا پول زور میدید  چرا استقبال میکنید باید تحریم ها از ما بد بختای فراری جبران بشه
سلام خسته نباشیدبعدازپرداخت جریمه کارت معافیت صادر میشود
من یجا خوندم از هشت سال به بالا به اضای هر یک سال دیرکرد 10 درصد اضافه میشه!!!! این ینی چی مثلن؟؟؟؟!!!!!!!! ینی منکه 64 هستمو زیر دیپلم میشه 11 سال، ینی 3 میلیون اضافه؟!!!! اگه اینجور محاسبه میشه واقعن مسخرس!!!! اگه انقد پول داشتم که مشکلی نداشتم.مثه اینکه اینا از وضعیت مالیه مردم خبری ندارن!!!! خواهشن راهنمایم کنید بدونم چجور محاسبه میشه.ممنونم.
سلام تکلیف سربازان معاف ازرزم غایب چیه
اقا .......................تکلیف ما که بعد از14 سال غیبت رفتیم خدمت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما هم میخوایم بخریم .............
من 3 ماه خدمتم مخم نمیکشه میخوام فرار کنم ی جور کنید ما هم بخریم
اگه کسی 2 سال غیبت داشته باشه و بعدش بره خدمت و فرار کنه و مدت فرارش 7 سال بشه چی؟ مشمول خرید می شه؟
باسلام وعرض ادب واحترام بنده متولد۶۳هستم وسال۸۳ترک خدمت کردم ودیگربه پادگان نرفتم درحین اموزشی.الان باتوجه به اینکه متاهل هستم ودوفرزندهشت ساله دارم آیااین طرح شامل من هم میشود؟خداوندخیرتان دهدلطفاجواب بنده حقیررابفرمایید.سپاسگزارم
سلام
من امروز بعداز چندین روز متمادی مراجعه موفق به ثبت نام شدم( البته با هزار تا خواهش و تمنا).اینم بگم که چون بنده در سال 1384 فارغ التحصیل شده بودم و همون سال هم اقدام به ارسال دفترچه آماده به خدمت نموده و به دلایل مالی و خانوادگی موفق به انجام این فریضه واجب نشده بودم هر چند ماه یکبار برام اعزام به خدمت اومده بود دم در خونه پدریم.حتی یکبار اومدن و خیلی محترمانه منو بردن و ازم تعهد گرفتن برای تعیین تکلیف که خود شخص با علم به محرومات اجتماعی در صورت غیبت یا فرار از خدمت سربازی!این هم بگم که یکبار هم در سال 1390 برای معافیت پزشکی درخواست داده بودم که چون مدرک کاردانی داشتم شامل حالم نشد!امروز منو فرستادن نظام وظیفه برای تعیین تکلیف نهایی
وخیلی راحت باوارد کردن یه کد ملی تمام اطلاعات شخصی و شغلی و هرچی که دلتون بخواد رو مشخص میکنن.
از خداوند منان خالصانه استدعا دارم که هر چه زودتر در خصوص حال بنده و هرآن کسیکه این مشکل رو دارند رحم عطا بفرمایندو این بندگان خویش رو مورد مرحمت و عفو قراربدهند و دل مسئولین محترم و دست ادندرکار این طرح رو به رحم بیاورند تا بلکه شاید مبالغ تعیین شده بهینه و درحد معقول و منطقی ساماندهی و مجددا برآود بشه
سلام
همسرم متولد60 و مدرکش زیر دیپلمه میخواستم بپرسم مبلغ جریمش همون 10میلیونه یا اینکه علاوه بر 10میلیون مبلغی بعنوان مدت زمان غیبت که بیشتر از8سال هست میگیرن؟ آیا امکان قسطی شدن جریمه هست؟خواهش میکنم جواب سوالمو بدین. ممنون
مسخرشو درآوردن
یعنی کسی که دیپلم گرفته و نرفته خدمت 8 سال غیبت رو داره
ولی اون کسی که درس خونده و همسن اون دیپلمس 8 سال غیبت نداره
پاسپورتم که نمیدن
اصلا به جهنم،نه میریم خدمت نه ثبتنام میکنیم
اینهمه پول میخوان بگیرن اینقدرم ارا اصول در مبارن
این طرح رو هم واسه آقازاده هاشون گذاشتن ما هم که شیپوریم
این طرح محکوم به شکسته
چرا مانند سال 1384 معافیت رهبری شامل ما نیز نمی شود 
خیلی مبلغش زیاده باوجود این همه محرومیت  به مدت 12 سال بازهم باید جریمه پرداخت کرد واکثریت غایبین دارای زن وفرزند می باشند لطفا تجدید نظر کنید 
سلام 
از نمایندگان مردم در مجلس سوال دارم:
من 37 سالمه متاهل بدون مسکن ومستاجر بامادرم زندگی میکنم واجاره دو واحد به مبلغ یک میلیون وپونصدهزادتومن پرداخت میکنم  به لطف قوانینیکه شما بتصویب رسوندید نه جایی استخدام شدم نه بیمه دارم نه گواهینامه و ماشین دارم هیچ کارفرمایی جرات به کارگیری منو نداشته  برای خودمم نتونستم مغازه بزنم و مجوز کاسبی داشته باشم الان زیر مخارج زندگی کمرم خم شده و باید از مادر پیر و مریضم هم مراقبت کنم  .ایا شما که اسم خودتون رو مسلمون گذاشتیدفکر هم میکنید که امثال من چگونه این جرایم رو پرداخت کنن و ایا هزینه ای که ما در مدت 16 سال محرومیت از حقوق شهروندی با تحمل رنج متحمل شدیم دل شما سنگدلان رو راضی نکرد  از شما میپرسم ایا این یعنی عدالت   ایا شما قسم خوردید که اینطوری عدالت رو در جامعه پیاده کنید شما میدونید توی اون سالهای زیاد چقدر ضربه به امثال ما زدید با اون محرومیتها هنوز بستان نیست   این یعنی حقوق بشر ؟؟؟؟
چرا برای اجرای این طرح هر کدوم از نماینده ها یا اعضائ کمیسیون برعکس هم حرف میزنن  از اونطرفم نظام وظیفه ی چیزدیگه میگه!!!! بعدم اسمشو گذاشتن طرح و میخوان اجراکنن!! نه قیمت قطعی معلومه نه توافق مجریان طرح و نه دادن و ندادن پاسپورت و سایر موارد که الزاما باید شفاف بیان بشه !!! یکبار خدمت فروخته شد و یکبار هم عف رهبری شامل 1336 تا 1354 شد و صدای کسی هم در نیومد اما اینبار علاوه بر افزایش قیمت جریمه با کاهش مزایا از جمله پاسپورت مواجه است !! و چقدر هم رسانه ای شد و پرحاشیه ! بااین روش درهم و عدم شفافیت موضوع مطمعنا درصد استقبال ناچیز خواهد بود و این معضل به قوت خود باقی خواهد ماند // لذا اعلام قطعی میزان جریمه و حق دریافت پاسپورت برای پرداخت کنندگان جریمه را خواست بحق میدانیم  .درضمن اجرای موفق این طرح میتواند عده ای از جوانان را به مسیر طبیعی جامعه باز گردند ازجمله ازدواج و هزاران محرومیت دیگر این افراد .
چرا برای اجرای این طرح هر کدوم از نماینده ها یا اعضائ کمیسیون برعکس هم حرف میزنن  از اونطرفم نظام وظیفه ی چیزدیگه میگه!!!! بعدم اسمشو گذاشتن طرح و میخوان اجراکنن!! نه قیمت قطعی معلومه نه توافق مجریان طرح و نه دادن و ندادن پاسپورت و سایر موارد که الزاما باید شفاف بیان بشه !!! یکبار خدمت فروخته شد و یکبار هم عف رهبری شامل 1336 تا 1354 شد و صدای کسی هم در نیومد اما اینبار علاوه بر افزایش قیمت جریمه با کاهش مزایا از جمله پاسپورت مواجه است !! و چقدر هم رسانه ای شد و پرحاشیه ! بااین روش درهم و عدم شفافیت موضوع مطمعنا درصد استقبال ناچیز خواهد بود و این معضل به قوت خود باقی خواهد ماند // لذا اعلام قطعی میزان جریمه و حق دریافت پاسپورت برای پرداخت کنندگان جریمه را خواست بحق میدانیم  .درضمن اجرای موفق این طرح میتواند عده ای از جوانان را به مسیر طبیعی جامعه باز گردند ازجمله ازدواج و هزاران محرومیت دیگر این افراد .
چرا برای اجرای این طرح هر کدوم از نماینده ها یا اعضائ کمیسیون برعکس هم حرف میزنن  از اونطرفم نظام وظیفه ی چیزدیگه میگه!!!! بعدم اسمشو گذاشتن طرح و میخوان اجراکنن!! نه قیمت قطعی معلومه نه توافق مجریان طرح و نه دادن و ندادن پاسپورت و سایر موارد که الزاما باید شفاف بیان بشه !!! یکبار خدمت فروخته شد و یکبار هم عف رهبری شامل 1336 تا 1354 شد و صدای کسی هم در نیومد اما اینبار علاوه بر افزایش قیمت جریمه با کاهش مزایا از جمله پاسپورت مواجه است !! و چقدر هم رسانه ای شد و پرحاشیه ! بااین روش درهم و عدم شفافیت موضوع مطمعنا درصد استقبال ناچیز خواهد بود و این معضل به قوت خود باقی خواهد ماند // لذا اعلام قطعی میزان جریمه و حق دریافت پاسپورت برای پرداخت کنندگان جریمه را خواست بحق میدانیم  .درضمن اجرای موفق این طرح میتواند عده ای از جوانان را به مسیر طبیعی جامعه باز گردند ازجمله ازدواج و هزاران محرومیت دیگر این افراد .
با عرض سلام و خسته نباشید، من در سال ٨٢ ترک تحصیل کردم ودر سال ٨٦-٨٧ برای معافیت پزشکی اقدام کردم و معاف از رزم شدم ولی به خدمت نرفتم، میخواستم بدونم الان چند سال غیبت برام محسوب میشه. 
با تشکر

برادرا یه کاری کنین که این طرح شامل متولدین 68 هم باشه
تورو خدا..تورو قرآن..برادرا یه کاری کنین که این طرح شامل متولدین 68 هم بشه..خدا ان شاالله هر چی تو دلتونه بهتون بده
بابا بیخیال خدمت به زندگیت برس  مکه دیوانه شداید 
اگر کسی سرباز فراری باشه وسنش الان ۳۱ سال باشه ولی غیبتش کمتراز هشت سال باشه هم میتونه خدمتو بخره؟
سلام این چه وضعیه از یه طرف میگن اگر تو سال 94 غیبتتون بشه 8 سال شاملتون میشه از یه طرف میگن متولد 68 شامل نمیشه لطفا پیگیری بفرمایید.
یارو اگه پول و سرمایه داشت سرش رو می انداخت پایین خدمتش رو میکرد بخاطر پول و اداره زندگی خانواده از خدمت متواری شده...
من متولد 63هستم آیا میتوان بااین معافیت پاسپورت گرفت؟؟
خواهشا رسیدگی کنید
مرسی
من هم سوال دارم که دوستمون پرسیده 
آیا با پرداخت جریمه مشکل خروج از کشور هم حل میشه یا باید منتظر تصمیمات بعدی باشند؟
اصلا چرا یکبار نمیان بگن چی میشه چی نمیشه ؟

راستش من آخر نفهمیدم این چه وضع ثبت نام هستش... یه جا میگین غیبت بالا 6 ماه هم یک سال محسوب میشه و این حرف هم تا آخر سال 94 هستش( یعنی من که در سال 94 هشت سال غیبت دارم) ولی وقتی توی عمل هستش و میریم ثبت نام بهمون میگن فقط متولدین 68 به قبل( یعنی تا آخر 93 ) لطفاً پیگیر باشین و اینقدر با اعصاب و روان ملت بازی نکنین...
با سلام من متولد شهریور 67 هستم آیا شامل خرید خدمت میشوم مدرک من هم زیر دیپلمه.
با سلام.از مسئولین محترم این امر تقاضامندم نظارتی بر صحبت های اعضای مجلس داشته باشند مثلا امروز جناب «غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی» عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 در فرمایشاتی کم سابقه به این نکته اشاره کردند که کسانی که از این طرح استفاده کنند نمی توانند گذرنامه دریافت کنند!!!!! خواهشمندم توضیح بدید پس قراره بعد از گرفتن این مبالغ گزاف چه حقی به فرد داده بشود؟ و آیا این فریب دادن این بخش از جامعه که به هر دلیل باز شدن گره کارشان در دستان شماست نیست؟؟ و اگر بعد از واریز پول حقوق دیگری از ایشان سلب شود چه مشکلاتی در بر خواهد داشت؟!! با تشکر
من متولد 1368 هستم و اگر با مدرک ترک تحصیلم بحساب بیاد من سال 1386 انصراف دادم ای شامل من می شه
کسایی که آخرین مدرک تحصیلیشون قبل از سال 86 باشه و بعد از اون هشت سال از غیبتشون بگذره یعنی بعد از دریافت آخرین مدرک تحصیلیشون نسبت به وضعیت خدمتشون اقدام نکنند و هشت سال بگذره و سن شون بین 27 الی 50 باشه میتونه اقدام کنه در ضمن فکر نکنین مثلا مدرک فوق لیسانس دارین برین اونجا مدرک دیپلم رو ارائه بدبدن چون کد ملی رو میزنن بیوگرافی زندگی تون اونجا درمیاد اینا زرنگ تر از شمان
بنده 11 سال غیبت دارم، دو سال پیش برای معافیت پزشکی اقدام کردم که معاف از رزم شدم و باز هم به خدمت نرفتم. الان که برای ثبت نام اقدام کردم در سیستم غیبت من را دو سال زده اند یعنی از زمانی که نتیجه معافیتم آمده است و در نتیجه من را واجد شرایط ندانسته و ثبت نام نکردند. خیلی ممنون می شوم دوستانی که اطلاع دارند من را راهنمایی کنند.
در جواب علی بله فراری ها هم شامل میشوند وغایبین با احتساب تا پایان 94 که هشت سال غیبت دارند میتوانند بخرند.
سلام تو روخدا جواب بدید من متولد68 هستم و هفت سال وپنج ماه غیبت دارم و تو سال 94 غیبتم میشه هشت سال ایا شامل من میشه؟
پاسخ:
سلام باید با نظام وظیفه استان خودتون تماس بگیرید
چه خوب شد ما فرار کردیم که حالا خزانه مملکتو براشون پر کنیم، دیگه خدمت از این بهتر چی میخوان!
اون جدول قیمت هم که الکیه، زیر دیپلم اصولا بیشتر از 8 سال غیبت داره، باید حدود 14-15 میلیون بشه.
لطفاً قیمت دقیقی از خرید سربازی بدهید باتشکر 
من متولد 1368 هستم همسر و فرزند دارم می تونم خدمت بخرم لطفا جواب بدین
امروز برادرم رفت برای ثبت نام گفتند فعلا فقط از زیردیپلم و دیپلم ثبت نام می کنند و تازه عکس هم می خواند.نکنه می خواند بفرسنشون به سربازی؟؟؟
سلام طرح خیلی خوبیه فقط قیمت خیلی بالاست. یه نفر با کارگری چقدر میتونه پس انداز داشته باشه که بتونه این قیمت رو پرداخت کنه. دولت محترم توجه داشته باشه که بیشتر سربازای غایب و فراری به خاطر فقر و نداری نتونستن برن سربازی وگرنه پولدارها که خیلی وقت پیش با انواع ترفندها معافیشونو گرفتن. همچنین بلاتکلیفیم که سربازای فراری (ترک خدمت) شامل طرح میشه یا نه برای ثبت نام میریم میگن بخشنامه فقط برای غایبین هست. خواهشا اطلاع رسانی کنید.
در جواب بهادر: داداش شما اگه این پولو داری زندگیت براه بوده  و  برگشتنت به زندگی چیه? این ما ندارا هستیم که مردیم۰
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
یعنی چی هر کسی ثبت نام نکنه یعنی اینکه میخاد بره سربازی? من پولشو ندارم و سربازی هم نمیخوام برم۰ یجا میگن سرباز بالاتر از سن ۲۷ بدردمون نمیخوره یجا هم میگن باید بیاید! یعنی چی? مثلا یه مرد ۴۹ ساله رو میخان ببرن خدمت? یا اینکه اون فرد ۴۹ ساله بخاطر چند ماه دیگه که پنجاه سالش میشه باید بیست و خوردهای میلیون پول مفت بده?! عجب طرح با مزه و مضحکی!  بچه های ۱۵ ساله مینشستن یه طرح تصویب میکردن بهتر از اینا میتونستن طرح بدن!  نداریم آقا بیا ببر زندان ببینم چقدر میخای نگه داری! خرج غذای سرباز رو نمیتونی بدی اونوقت۰۰۰۰۰  به سرباز فوق لیسانس ماهی ۱۰۰ تومن حقوق میدی اونوقت اینجا جریمه گرفتنی ماهی نزدیک یه میلیون حساب میکنید انگار که طرف در مدت غیبت داشته معدن طلا خالی میکرده! *** ******* ***۰
در جواب امیر: "سلام. این یعنی چی که هر کی درس بیشتری خوتده باید بیشتر جریمه بشه.
 اصلا چرا اسمش جریمس؟
 یعنی طرف اگه الاف تو خیابونا میگشت و هیچ فایده ای واسه جامعش نداشت باید کمتر جریمه بشه؟
 و اگه درس میخوندو دنباله علم و تحصیل بود باید تا میشه جریمش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ "
-------------
دوست گرامی، شما تجدید نظر اساسی بکن تو جه%:.7-D9�‌بینی مبتنی بر مدرک و دیگران رو مثل خودت دست بالا فرض نکن، البته بزرگتر که بشی خیلی چیزها یاد خواهی گرفت.
چرا این همه یول رو یرداخت کنند و از همه چیز از جمله استخدام محروم باشند
سلام آیااین طرح خرید شامل سرباز فراری ترک خدمت هم میشه

من 13 ساله ترک خدمت و فرار کردم شامل این طرح خرید میشم
خدا را شکر 
دعا هام نتیجه داد  و...... ایشالا همه به زندگی بر گردیم 
تو رو خدا رسیدگی کنید رفتیم پلیس+10 می گن کسایی که مدرکشون 86 به قبله می تونن ثبت نام کنن حال اینکه کسی که اواسط 87 گرفته هم در سال 94 سالهای غیبتش به 8 سال میرسه.خواهش می کنم یه جواب درست بدید زندگی خیلیا در گرو این قضیه اس.....
پاسخ:
با روابط عمومی نظام وظیفه باید تماس بگیرید
سلام.
سلام. این یعنی چی که هر کی درس بیشتری خوتده باید بیشتر جریمه بشه.
 اصلا چرا اسمش جریمس؟
 یعنی طرف اگه الاف تو خیابونا میگشت و هیچ فایده ای واسه جامعش نداشت باید کمتر جریمه بشه؟
 و اگه درس میخوندو دنباله علم و تحصیل بود باید تا میشه جریمش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این برای جریمه غیبته نه خرید خدمت
آخه بابا چرا همش مردم را نادون فرض میکنن
حالا یه دفعه دلشون به حال ما سوخت میخوان تسریع کنن
به خدا اول قیمت و میزان جریمه رو مشخص میکنن بعد جریمه می کنن
ما هم فرزندان همین مملکتیم
مزدور که نیستیم
بعدشم قرار بود قسطی بشه چی شد؟
بخدا بسه مونه دیگه بزرگ شدیم همش ما رو تنبیه میکنن!!!!!
من 38 سالمه و در ارتش خدمت میکردم که کمسیون پزشکی ارتش مرا معاف کرد اما نظام وظیفه کارت به من نداد و گفت معاف از رزم! بنده هم دیگه چون با یگان تسویه حساب کرده بودم برنگشتم به پادگان. حالا بعد از 17 سال و این همه استرس و محرومیت از پاسپورت و گواهینامه رانندگی و استخدام گرفته تا جواز کسب و وام بدبختی دیگه زور داره بیام جریمه هم بدم . نخواستیم کارت
کسایی که سربازی نرفتن.. مدرکشون در دستشون نیس.. از کجا اصل و کپی بیارن!!!؟
سلام
جمعیت 1,500,000 نفر
میانگین جریمه 30,000,000 تومان
1500000*30000000=45,000,000,000,000 تومان
عجب پولی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هممه کسانی که عایب بودن به هردلیل غیبت داشتن همیشه هراس داشتتن و حتتی از سایه  خودشون میترسیدن حالا با چچیزی که تصویب نهایی نشده  با اینکه خیلی ها با این طرح موافق هستن اما فکر نکنم تعداد زیادی مراجعه کنن 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی