خدمات پلیس+10

پلیس+10
آخرین نظرات

دانلود نرم افزار تشخیص محل سکونت شخص با استفاده از کدملی

نرم افزار شماره ملی

رئیس‌کل بانک مرکزی با بیان اینکه اعطای کارت اعتباری به مردم از برنامه‌های خروج از رکود است، گفت: تا اواخر این هفته شرایط و ضوابط دریافت تسهیلات خرید خودرو اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، ولی‌الله سیف امروز در حاشیه مراسم افتتاح شرکت ریخته‌گری پیوسته سهند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا اواخر این هفته شرایط و ضوابط دریافت تسهیلات خرید خودرو اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بانک مرکزی برای خروج از رکود سه سرفصل مشخص دارد، ابراز کرد: در سرفصل نخست کارت اعتباری به هموطنان ایرانی تعلق می‌گیرد.

رئیس کل بانک مرکزی محور دوم برنامه‌های بانک مرکزی برای خروج از رکود را در مورد تأمین مالی فروش‌های مدت‌دار کالاهای واسطه‌ای شرکت‌های تولیدی عنوان کرد و افزود: ارائه تسهیلات خرید خودرو برای تاکسی‌، اتومبیل‌های کرایه و فرسوده از دیگر برنامه‌ها است.

وی در مورد فعالیت مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز بیان کرد: پیش از این از طریق بانک مرکزی به مردم اعلام شده که برای سپرده‌گذاری در مؤسسات مالی و اعتباری اطمینان حاصل کنند که مجوز بانک مرکزی را اخذ کرده باشند.

سیف با اشاره به اینکه مردم می‌توانند در مؤسسات مالی و اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی سپرده‌گذاری کنند، گفت: لیست مؤسسات اعتباری مجاز در سایت بانک مرکزی ثبت شده است.

شنگ کوان لی، مدیر عامل شرکت ریخته‌گری پیوسته سهند نیز در حاشیه مراسم افتتاح به خبرنگاران گفت: در حال حاضر 30هزار تن چدن تولیدشده در این کارخانه موجود است.

وی با اشاره به اینکه بازار فروش یکی از مهمترین مشکلات این شرکت است، بیان کرد: پنج سال پیش با بازاریابی انجام شده این کارخانه را مناسبترین مکان برای سرمایه‌گذاری یافتم با این حال امسال بازار فروش محصولات به‌شدت کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت ریخته‌گری پیوسته سهند در مورد میزان آلاینده بودن این واحد صنعتی ابراز کرد: همه تجهیزات استاندارد برای کاهش آلودگی هوا خریداری شده و به‌زودی همه این تجهیزات نصب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این واحد صنعتی از مدتی پیش فعالیت خود را به‌طور آزمایشی آغاز کرده است، گفت: 500 تا 600 نفر از فردا در این کارخانه مشغول به کار می‌شوند.

شنگ کوان لی با یادآوری اینکه پیش از این 60هزار تن چدن در این کارخانه تولید شده است، گفت که اشتغال کارگران یکی از مهمترین دغدغه‌های وی است و مشکل بازار فروش در بعضی مقاطع این شرکت را به تعطیلی کشانده و مردم کشور ایران هنوز با این محصول تولیدی و استفاده‌های آن آشنا نشده‌اند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی