خدمات پلیس+10

پلیس+10
آخرین نظرات

راهنمایی در مورد خریداینترنتی آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی از سایت شهرداری تهران:

1.ورود به سایت شهرداری تهران به نشانی Tehran.ir

2. صفحه فرم ورود به درخواست روزانه و هفتگی باز می شود .در انتهای صفحه بر روی گزینه ثبت درخواست کلیک کنید

.3سپس تاریخ روز (در مورد مجوز روزانه) یا هفته مورد نظر (در مورد مجوز هفتگی ) را انتخاب و در قسمت پایین این صفحه پلاک خودروتان را وارد کنید

4.در پایان در پایین صفحه،بر روی گزینه ثبت درخواست کلیک نمایید.

5.در این مرحله سیستم به شما شماره پیگیری می دهد .حتما شماره پیگیری را یادداشت کنید و سپس گزینه پرداخت الکترونیکی را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی مستلزم داشتن یکی از کارت های بانکی عضو شتاب با قابلیت پرداخت اینترنتی است که رمز دوم یا اینترنتی و تاریخ انقضای معتبر داشته باشد.ضمن اینکه کد سه یا چهار رقمی پشت یا روی کارت بانکی (cvv) را هم باید وارد کنید.

6. در صفحه جدید اطلاعات وارد شده را در صورت صحت تایید نمایید .

7.با تایید فرم مشخصات کارت برای شما باز می گردد که به دقت با توجه به اطلاعات کارت بانکی خود آن را پر نمایید.
8.در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت و داشتن موجودی کافی ، مبلغ مورد نظر از حساب شما برداشت خواهد شد.سپس کلید پرداخت را فشار دهید.

و پس از تایید نهایی خرید شما کامل شده است و آرم شما برای چاپ آماده می باشد.

نکات مورد نیاز در تهیه طرح روزانه و هفتگی:

در صورتی که خرید شما به هر علتی ناقص انجام گرفت با استفاده از کد رهگیری می توانید در قسمت پیگیری درخواست آرم خود را دریافت نمایید .

 اگر به صورت روزانه خرید می نمایید می بایست حداکثر از یک روز قبل از روز مورد نظرخود اقدام به خرید کرده و می توانید تا سه ماه آینده  روزهای درخواستی را انتخاب نموده و طرح روزانه را تهیه نمایید. همچنین اگر بخواهید به صورت هفتگی طرح ترافیک خریداری کنید ازسه ماه قبل می توانید هفته مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورتی که سهمیه هفتگی موجود باشد آن را خریداری نمایید.

چنانچه فرآیند پیگیری درخواستتان با مشکلی مواجه شده می توانید به شماره 81677411 یا 81677409 زنگ بزنید. یادتان باشد درصورت بروز هرگونه مشکل، اعم از جریمه شدن توسط دوربین یا پلیس همراه داشتن برگه مجوز چاپ شده به همراه کد پیگیری الزامی است.

اگر پیغام خطا در رسید پرداخت و غیره به شما ابلاغ شود، مطمئن باشید، مبلغ برداشت شده ظرف 3 تا 24 ساعت به کارت بانکی برمی گردد.