خدمات پلیس+10

پلیس+10
آخرین نظرات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سردار سید حمید صدرالسادات صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آخرین طرح مشمولان غایب 290 هزار نفر ثبت‌نام کرده و در این زمینه پیشرفت‌های خوبی حاصل شده، از این میان، 7 هزار نفر واجد شرایط نبودند و مابقی که دارای شرایط ویژه بودند حدود 150 هزار نفر بودند.

وی با اعلام اینکه "امسال، تاکنون 140هزار کارت معافیت صادر شده است"، افزود: افرادی که اضافه خدمت‌های آنها ناشی از تاخیر بوده اگر زیر 3 ماه تاخیر داشته باشند 3 ماه به مدت خدمت آنها اضافه می‌شود و اگر میزان تاخیر بیش از این مدت باشد، 6 ماه اضافه خدمت به آنها تعلق می‌گیرد.

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا عنوان کرد: سربازانی که تاخیر و اضافه خدمت دارند اگر عملکردشان مورد رضایت فرماندهان باشد دو سوم زمان اضافه خدمت آنها بخشیده می‌شود.

سردار صدرالسادات بیان کرد: در صورت جنگ احتمالی و رزمایش و حمله نظامی به ایران، سربازانی که دو سال خدمت نظام وظیفه عمومی را گذارنده باشند، تا 50 سال مشمول طرح ذخیره اول و دوم در اعزام می‌شوند.

وی افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر مردم در مورد جرایم مشمولان، قانون تخفیف جرایم را در دستور کار خود قرار دادیم، مرحله دوم از این طرح از 20 مهر تا دی ماه تمدید می‌شود.

سردار صدرالسادات گفت: بیش از یک میلیون و 500 نفر مجموع مشمولان غایب در سراسر کشور هستند، سازمان وظیفه عمومی یکی از سازمان‌های پرمخاطب در سطح کشور در زیرمجموعه ناجا است و توسعه خدمات زیرساختی در بخش‌های مختلف مورد توجه ما است.

وی افزود: اصلاح فرآیندهای اجرای کار را نیز در صدر اقدامات خود قرار داده‌ایم، حذف فرآیندهای زائد نیز جزو برنامه‌ها و اقداماتی است که در این مجموعه پیش بینی شده است.

نظرات  (۱)

سلام منظورشون اینه که ثبت نام مجدد میذارن از 20 مهر؟ یعنی میشه خدا؟ دارم دق میکنم بس که منتظر بودم من تو ثبت نام اول نمیدونستم که شامل دانشجویان اخراجیم میشه حالا منتظر ثبت نام دومم تو رو خدا جواب بدین دیگه تحمل ندارم خانمم ایارن زندگی نمیکنه مردم از دلتنگی
پاسخ:
سلام منظور اینه که تا 20 مهر ثبتنام قبلیها فرصت وارزی دارن هرکی از واریز جامونده ثبتنام جدید هم معلوم نیستش اصلن باشه یا نباشه انشالله اگر بود خبرش رو میریم
کارت ملی هوشمند