وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات

نیرو های مسلح موظفند در اجرای اصل 147 قانون اساسی جمهور اسلامی ایران تعدادی از کارکنان وظیفه خود را بنا به درخواست دولت برای امور امدادی، تولیدی ،جهاد کشاورزی ، آموزشی ، تحقیقاتی و پژوهشی ، بهداشتی و درمانی مشروط بر این که آمادگی رزمی نیروهای مسلح آسیبی وارد نیاید در اختیار دولت قرار دهند.

در این راستا در هر دوره از اعزام دستگاه های غیر نظامی از تعدادی از کارکنان وظیفه برای انجام خدمت دوره ضرورت در آن دستگاه ها استفاده می نمایند که نحوه اخذ امریه توسط مشمولان بدین شرح می باشد:

این مشمولان پس از انجام  مراحل ثبت  وضعیت  در دفاتر پلیس +10 و دریافت برگه آماده  به خدمت به دستگاه های غیر نظامی امریه دهنده که مجوز و سهمیه امریه خود را از ستاد کل نیروهای مسلح دریافت نموده اند مراجعه می نمایند آن دستگاهها نسبت به اخذ سوابق و تخصص مشمولان اقدام می نمایند معمولاً اکثر مشمولانیکه توسط این دستگاهها پذیرش می شوند جزء مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی بوده و به تخصص آنان مورد نیاز می باشد ...

دستگاه های دولتی اسامی این مشمولان را به ستاد کل نیروهای مسلح ارسال وآن ستاد در صورت تأیید صلاحیت و تخصص مشمولان  ، فهرست اساسی آنان را یک ماه قبل از تاریخ اعزام به سازمان وظیقه عمومی ارسال و معاونت احضار و اعزام نسبت به ورود  اطلاعات شان در سامانه اقدام می نماید تا در هنگام انجام طرح تقسیم مشمولان امریه آنان اجرا  و به مراکز آموزش تعیین شده اعزام گردند .

این مشمولان پس از اتمام آموزش ،توسط ستاد کل ترخیص و به  دستگاه دولتی واگذار می گردند مدت خدمت این مشمولان 24 ماه بوده  که به صورت کامل باید سپری نمایند.

نظرات  (۵)

۱۵ اسفند ۹۳ ، ۱۷:۱۵ توکل بر خدا

سلام کی میاد امریه سرباز معلم  سربازی سال   94 کی یاد.با تشکر............

با سلام می خواستم شرایط  پذیرش امریه در میراث فرهنگی  رو بپرسم که چطور  میشه برای این سازمان امریه گرفت. 
۱۶ خرداد ۹۴ ، ۱۳:۰۱ امریه شرکت پخش فراورده های نفتی چابهار
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
امریه پخش چابهار نگیرید که همشون *** *** **** ** هستن و همه وعده هایی که دادند هم **** * ****
درود بر شما.
بنده فارغ التحصیل  رشته مهندسی مکانیک با مدرک لیسانس دانشگاه آزاد با معدل بالای 17 می باشم. هنوز دفترچه خدمت رو پست نکرده ام.دنبال گرفتن امریه ام .لطفا راهنمایی کنید.
سپاس
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
برای امریه قرارگاه خاتم به این ایمیل بزنید
**************************
بمن خیلی کمک کرد امریه گرفتم. امریه خاتم خیلی خوبه و توی پروژه هاس و کسری هم قبوله.