وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات

جریمه سربازی,پیامک جریمه سربازی,خرید سربازی,پیامک خرید خدمت سربازی.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرویس مشکلات مردم خبرگزاری باز هم شاهد مسائل مربوط به حوزه نظام وظیفه بود و مخاطبان سوالات نظام وظیفه ای شان را مطرح کردند.


یکی از سوالات مطرح شده درباره ثبت نام غایبین زیر دیپلم بود. یکی از مخاطبان نوشته بود که چرا از غایبین زیر دیپلم ثبت نام به عمل نمی آید؟


سردار ابراهیم کریمی در این باره گفت که طبق جدولی که اعلام شده، از همه ی مشمولین غایب ثبت نام به عمل آمده و هر کدام از رده ها بر اساس وضعیت تحصیلیشان برایشان جریمه تعیین شده است و این که از مشمولین زیر دیپلم ثبت نام به عمل نیامده اشتباه است.


سوال دوم توسط یکی از کاربران این طور مطرح شد: بخشنامه ای وجود دارد که سربازانی که تحصیلات بالایی دارند و کارشناسی ارشد هستند پست ندهند اما این اتفاق نمی افتد و هنوز در خیلی از مناطق از کسانی که مدارک بالایی دارند هم در پست ها استفاده می شود.


سردار ابراهیمی در این مورد هم به خبرآنلاین می گوید: البته این مورد به سازمان نظام وظیفه ربط ندارد و منابع انسانی می بایست پاسخ دقیق بدهند اما تا آن جا که به ما مربوط است می دانم چنین بخشنامه ای وجود ندارد و البته تاکید شده که از نیروهای با تحصیلات بالاتر در کارهای تخصصی تر و مکان هایی که از تحصیلاتشان استفاده شود کمک بگیرند.


جانشین سازمان نظام وظیفه در مورد این سوال که چرا هنوز برای برخی از ثبت نام کنندگان جریمه غایبین از خدمت پیامک نرفته هم گفت: تعداد معدودی از پیامک ها باقی مانده که به ثبت نام کنندگان قول این که تا ده پانزده روز دیگر کار همه شان انجام شود را می دهیم.


سردار ابراهیمی در پایان گفت: منتظر هستیم که کار بررسی تمامی ثبت نام کنندگان تمام شود تا بعد از آن درباره ثبت نامی های جدید تصمیم بگیریم.

khabaronline.ir

نظرات  (۴)

سلام من کد سخا را گم کرده ام مربوط خرید سربازی . چه کاری کنم؟
پاسخ:
سلام کدسخا رو فقط میشه از دفاتر پلیس+10 دریافت کرد
با سلام
ببخشید بنده مشمول فرم شماره 3 نظام وظیفه هستم
به پلیس +10 که میخوام مراجعه کنم چه مدارکی همراه خود ببرم
ممنون میشم سریع پاسخ دهید
کد سخارو چطوری بگیرم .هرچی پیامک میدم جوابش نمیاد.
سلام خدمت شما،ازسال۸۸_۸۹ازخدمت فرارکردم بخاطر بابام سکته کرد،۴برادریم دوتا سربازی کردن یکی معلول تحت بهزیستی،الان قیم داداشمم وسرپرست مادرم وداداش تحت بهزیستی،میخام معاف بشم متلولد۱ هستم لطفا راهنمایی کنید راهی برای من دیپلم دارم.باتشکر۳۶۹/۲/۵