وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات

سرهنگ محمود پارسا در گفت‌وگو با خبرنگار کرنا، گفت: با توجه به آغاز مرحله‌ی دوم اجرای طرح و تماس‌های مکرر متقاضیان خرید خدمت که مشمول طرح جریمه می‌شوند، به اطلاع می‌رساند طی روزهای اخیر پیامکی برای متقاضیان مبنی بر تایید مدارک و ارسال آن‌ها به وظیفه‌ی عمومی ارسال شده است که این پیامک به منزله‌ی ثبت اطلاعات آن‌ها بوده است.
وی ادامه داد: در مرحله‌ی بعد اطلاعات در فرم‌های ثبت‌نامی قید شده مورد راستی‌آزمایی قرار می‌گیرد که در این مرحله پیامکی با متن «متقاضی محترم نتیجه‌ی درخواست معافیت جریمه‌ی مشمولان غایب شما مثبت اعلام می‌شود که برای تکمیل فرآیند رسیدگی حداکثر تا تاریخ اعلام شده در پیامک به دفتر پلیس +10 مراجعه فرمایید.» ارسال می‌شود.
وی ادامه داد: روند کار متقاضیان هم‌اکنون مورد راستی‌آزمایی قرار گرفته و مرحله‌ی واریز جریمه و نهایتاً صدور کارت انجام خواهد شد.
نجمه ابراهیمی‌نژاد

سردار کریمی، جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی به خبرآنلاین می گوید: قرار بر این بود که تا پایان امسال وضعیت سربازان غایب بررسی و رسیدگی شود که دیر شدن آن تا اواسط خرداد اصلا عجیب نیست.سردار کریمی ادامه می دهد: کار بررسی به سرعت در حال انجام است و تا کنون سی هزار پیامک برای مشمولان فرستاده شده است.این مقام مسئول در سازمان نظام وظیفه عمومی به مشمولان این طرح قول می دهد که تا نیمه اول سال، به کار همگی مشمولان رسیدگی کامل شود...

تکمیلی 19 خرداد

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به روند صدور کارت‌های معافیت مشمولان طرح جریمه نقدی غیبت سربازی اظهار داشت: خوشبختانه روند پیگیری و صدور کارت‌های معافیت مشمولان این طرح به‌سرعت در حال اجرایی شدن است و استقبال خوبی از طرح مذکور صورت گرفته است و مردم همکاری خوبی برای تکمیل فرایند این طرح داشته‌اند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: تا این لحظه بیش از 2000 کارت معافیت برای مشمولان این طرح که مراحل ثبت درخواست و واریز جریمه نقدی خود را طی کرده‌اند، صادر شده است و این روند به‌سرعت در حال پیگیری است.

وی در پایان با بیان اینکه پیامک‌های سازمان وظیفه عمومی تا پایان شهریور ماه برای تمامی متقاضیان این طرح که پیش از این، مراحل «پیش‌ثبت‌نام» خود را تکمیل کرده‌اند، ارسال می‌شود، در خصوص تعیین فرصت جدیدی برای ثبت درخواست متقاضیان جدید، خاطرنشان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته شده و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، هنوز زمان دقیقی برای تعیین فرصت مجدد ثبت‌نام متقاضیان این طرح در نظر گرفته نشده است.