وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات

در پی انتشار خبر جزئیات ثبت‌نام پرداخت جریمه مشمولان غایب و مدارک مورد نیاز برای آن برخی مخاطبان ایسنا در تماس با این خبرگزاری یا درج کامنت ابهامی را مطرح کردند که جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا به آن پاسخ داد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اینکه نحوه ثبت نام برخی از مشمولان غایب دارای هشت سال غیبت یا بیشتر از آن، امکان دریافت اصل مدرک تحصیلی خود را ندارند گفت: مشمولانی که اصل مدرک تحصیلی خود را در اختیار ندارند می‌توانند با مراجعه به مرکز آموزشی که در آن تحصیل می‌کردند، گواهی معتبری را که اثبات کند مدرک خود را اخذ کرده‌اند، دریافت کنند. البته این گواهی باید به تایید و امضای مرکز آموزشی مذکور رسید باشد.

وی ادامه داد: گواهی دریافت شده بیانگر آخرین مدرک تحصیلی مشمول غایب است .

به گفته کریمی، این دسته از افراد می‌توانند با ارائه این مدرک در کنار دیگر مدارک موردنیاز نسبت به پیش‌ثبت‌نام جریمه ریالی مشمولان غایب اقدام کنند. ...

وی درباره مدارک ثبت درخواست نیز گفت: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی معتبری که شرح آن داده شد، اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان به همراه چند قطعه عکس و 100 هزار ریال وجه از متقاضیان دریافت می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت‌نام برای پرداخت جریمه ریالی مشمولان دارای هشت سال غیبت و بیشتر ، از روز چهارشنبه 15 بهمن آغاز شده و تا 15 اسفند ماه سال جاری ادامه دارد . مشمولان می‌توانند در مهلت اعلامی با به همراه داشتن مدارک لازم به دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور مراجعه کنند.

ثبت‌نام مشمولان خارج از کشور نیز یا از طریق مراجعه به سفارتخانه و کنسولگری‌ها و یا از طریق مراجعه اقوام درجه یک به دفاتر پلیس +10 امکانپذیر است.

نظرات  (۲)

من تا دوم دبیرستان خوندم توی فرم ثبت نامه زدند دیپلم  بعد مشگل ساز میشه
اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود. من و خیلی از دوستان منتظر بودیم. حتی 2بار به نظام وظیفه اصفهان مراجعه کردیم و گفتند که اطلاعیه ندارن و بعدا اعلام میشه. حالا چیکار کنیم؟