وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

وبلاگ (آموزش و محتوای همراه )

اطلاع از خدمات استعلامات پلیس+10

آخرین نظرات
۲۲ خرداد ۹۴ ، ۰۵:۱۵

قانون مسافرت به کشور ترکیه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سرهنگ رحیم جهانبخش امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نزدیکی عید نوروز و مسافرت هم وطنان کشورمان به خارج از کشور، در آخر سال تمامی گذرگاه‌های مرزی استان به صورت شبانه‌روزی برای تسهیل تردد مردم به حالت آماده باش در می‌آیند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: امسال در گذرگاه‌های مرزی آذربایجان‌غربی به 3 میلیون نفر که قصد ورود یا خروج از کشور را داشتند، ارائه خدمت شده است.

جهانبخش با اشاره به اینکه قانون مسافرت به کشور ترکیه تغییر یافته و مسافران باید پیش از سفر به کشور خارجی از قوانین آن کشور اطلاع حاصل کنند، تصریح کرد: هم‌اکنون هر کس به کشور ترکیه سفر کند باید تاریخ پایان اعتبار گذرنامه وی کمتر از 5 ماه نباشد چون حتی اگر یک روز هم کسری داشته باشد مسافر حق ورود به کشور همسایه را ندارد.

وی با اشاره به اینکه در اواخر سال گشت‌های امنیت اخلاقی در سطح بازار تقویت می‌شود افزود: در این باره از خوش‌حجابان بازاری و یا خریدارانی که حجاب کاملی داشته باشند تجلیل می‌شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه اشتغال اتباع خارجی جرم محسوب می‌شود تصریح کرد: باید اتباع خارجی که به کشور وارد شده و قصد کار و اشتغال دارند از اداره کار مجوز اشتغال بگیرند چون در غیر این صورت جرم محسوب شده و براساس قوانین با افراد خاطی برخورد می‌شود.

نظرات  (۱)

۳۱ خرداد ۹۴ ، ۱۰:۵۹ عبدالعزیز ساریخانی ش ش 507 بندرترکمن
در تاریخ 7/11/92 اقدام به تعویض کارت پایان خدمت نمودم ولی تا این تاریخ  موفق به دریافت کارت جدید نشده ام از مسئولین گرامی تقاضای پیگیری موضوع را خواستارم.