اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

آخرین نظرات

پلیس+10

ملي

روشن شدن دوربین های محدوده زوج و فرد در تهران

يكشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۷:۴۶ ب.ظ

عصر ایران ،محدوده زوج و فرد در تهران از روز سه شنبه اول دی ماه توسط سیستم‌های هوشمند، کنترل و تخلفات ورود به آن محدوده ثبت می شود.

جریمه زوج و فرد در تهران
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران گفت: با هدف محدودیت تردد و کاهش حجم ترافیک که دلیل اصلی آلودگی بیش از حد هوای کلانشهر تهران می باشد ۱۷۶ سامانه نظارتی در مبادی ورودی طرح زوج و فرد و محدوده داخلی آن نصب شده است و از روز سه شنبه اول دی ماه جریمه ورود به این محدوده توسط سیستم های هوشمند ثبت و برای متخلفان جریمه صادر خواهد شد.

ایلوش وزیری ادامه داد: سامانه‌ هوشمند کنترل محدوه طرح زوج و فرد از ابزاری اتوماتیک برای تشخصیص متن پلاک خودرو  که معروف به سیستم های ANPR است استفاده می کنند و مبتنی بر تکنولوژی پردازش تصویر و رادار می باشند. این سامانه یازده منطقه شهرداری از کلانشهر تهران را تحت پوشش قرار داده است.

به گفته وی از فروردین ماه سال جاری کلیه تخلفات به صورت ارشادی بوده اما با هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور این جرایم از روز سه شنبه اول دی ماه  به صورت قطعی خواهد بود و از طرق پیامک به متخلفین اعلام خواهد شد.
این محدوده از شمال بزرگراه رسالت، از شرق بزرگراه امام علی (ع)، از جنوب بزرگراه بعثت و از غرب بزرگراه های شهید نواب و شهید چمران تشکیل شده است و ورود به این محدوده با سیستم های فوق کنترل می شود.
در این طرح علاوه بر معابر مرزی ورودی، سطح داخلی و معابر آن نیز کنترل و تخلفات تردد در آن ثبت می گردد.
asrirn.com

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی