اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

آخرین نظرات

پلیس+10

ملي

سرنوشت کارت های پایان خدمت و معافیت عودتی از پست

دوشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۲۸ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، " سردار ابراهیم کریمی" در خصوص سرنوشت کارت های پایان خدمت و معافیت پیدایشی و عودتی از پست، گفت: در راستای ارتقاء خدمات بهینه  غیر حضوری ، ساماندهی و تعیین تکلیف کارت های پیدایشی ، عودتی از پست ، جلوگیری از امحا و تولید مجدد، امکانی فرآهم شده تا کارت های معافیت و پایان خدمت مشمولانی که به دلایل مختلف همچون مفقودیت،عدم شناسایی آدرس و تغییر محل سکونت به سازمان مسترد شده است تا مجددا به مخاطبان از طریق پست ارسال شود.

وی افزود: افرادی که مدعی مفقودیت  یا عدم تحویل کارت صادر شده هستند، می توانند از طریق اینترنت یا مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) نسبت به ارائه درخواست ارسال مجدد کارت یا ثبت درخواست المثنی اقدام کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه کارت های پیدایشی و تحویل نشده به سبب عدم شناسایی آدرس یا تغییر محل سکونت به این سازمان مسترد می شود، بیان کرد: آن دسته از کارت هایی که دسترسی به صاحبان آن به دلیل عدم حضور به صورت موقتی امکانپذیر نیست، به مدت 6 ماه در مراکز پست نگهداری و پس از انقضای این مدت، کارت ها مجددا به سازمان عودت می شود.

وی تصریح کرد: سازمان وظیفه عمومی ناجا پس از دریافت کارت های پیدایشی یا عودتی نسبت به ارسال پیامک اطلاع رسانی اقدام می کند که مشمولان می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10)  ارسال مجدد کارت را درخواست نمایند.

نظرات  (۲)

۰۸ مهر ۹۷ ، ۰۹:۵۰ محسن اقبالی
مفقودی کارت پایان خدمت
باسلام 89/9/11تصفیه کردم ازپادگان تیپ زرهی36میانه هنوزهیچ خبری ازکارتم نیس .باکد ملی 1382710747. ببخشید کلاهستیم والا.چه کارتی چه کشکی به کی چه کارت کجاس وکی فرستاده میشه زحمت نکشین لطفا

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی