اخبار پلیس+10

ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10
آخرین نظرات

کدملی

با سلام و عرض خوشامدگویی:

@ پشتیبانی از طریق ایمیل شما صورت میگیرد حتما ایمیل درست را درج کنید!

- پشتیبانی شامل :

سئوال و راهنمایی در مورد محصولات عرضه شده و تبلیغات در سایت میباشد.

 

- لطفا در صورت نیاز به پشتیبانی یکی از موارد یا تمامی موارد زیر را در نظرات برای ما بفرستید:

1-ایمیلی که با آن خرید کردید

2-رسید خرید شما(از طرف زرین پال به ایملتان ارسال میشود)

3-اسم و فامیل

4-چهار شماره آخر کارت بانکی که با آن خرید کردید.

@ صبور باشید سریعا با شما جهت پشتیبانی تماس خواهیم گرفت.

در صورت خطای نرم افزارهای سایت لطفا:

بفرمایید از چه ویندوزی (نوع ورژن xp 7 8)و یا سیستم عاملی( اندرویید , آی او اس, مک) استفاده میکنید؟

پیام خطای را تایپ یا بصورت اسکرین شات برای ما در نظرات بگذارید.

@ پشتیبانی از طریق ایمیل شما صورت میگیرد حتما ایمیل درست را درج کنید!

نظرات  (۱۵)

اقا خواهشا این لیست آموزشگاها رو آپدیت کنین...
هنگام که میگه موتورسیکلت نداریم :|
معلوم نیست الان کجا باید برم :|
سلام من دوهفته پىش امتحان شهرى دادم قبول شدم الان زنگ زدن بهم گفتن کاردگس باطل شده درصورتى که من 1395/11/19معاىنه چشم وهزىنه کل راهنماىى ورانندگى وشهردارى وغىره راپرداخت کردم بعدار4بارامتحان وپرداخت هزینه ردى براى شهرى وقبولى دفعه 5مهروامضاى سرهنگ الان مىگن اشتباه شده باىدازاول امتحان وهزىنه وغىره. راپرداخت کن تکلىف من بااىن همه هزینه کردم چىه سهل انگار ى مدىراموزشگاه باىدچرامن ضررکنم من الان باىدبه کجامراجعه کنم وشاکى بشم ممنون
سلام ببخشید من سوالاتی درباره گواهی نامه زیر15 سال دارم توی قوانین راهنمایی و رانندگی نوشته که افراد زیر 18 سال میتونن با توجه به بعضی قوانین و شرط ها گواهی نامه موتور سیکلت بگیرن ولی در استان ما فقط یک اموزشگاه موتور سیکلت هست و تازه خیلی برای ثبت نام و شارایت گیر میدن و ده برابر قوانین ایین نامه شرط واسه گواهی نامه میزارن تازه اصلا به قوانین گواهی نامه برای زیر 18 سال توجه ندادن حتی وقتی قانون رو نشونشون میدی و توضیحی که مربوط به این نوع گواهی نامه رونشون میدی میخندن و یا اصلا توجه نمیکنن اصلا قوانین کشور رو زیر پا میزارن
واقعا چه وضع مدیریته؟

یه عده برا خودشون قانون میذارن که افراد باید برای گوهینامه موتور باید کلاس برن.
بعد این عده یکم فکر نمی‌کنن که اونی که گواهی نامه ماشین گرفته، اون کلاسا رو رفته و بلده و قوانین موتور و ماشین که تفاوتی نمیکنه و کتاب ایین نامه یکیه، چرا باید دوباره هزینه کنه و بره (نکنه زبونم لال این وسط یه پولی گیرشون میاد؟ اگه این طور نباشه پس حماقتشون بوده) از طرفی، این قانون رو گذاشتن، نگفتن خوب یه سری زیر ساخت هایی رو برای آموزش در نظر بگیریم، اخه چرا باید در کل، سه تا اموزشگاه(کلی از این آموزشگاه ها، دیگه ثبت نام نمیکنن) برای شهر به این بزرگی(تهران) باشه، با این همه متقاضی که من به خاطر یه گواهینامه، باید 9 روز قطر تهران رو بپیمایم. تازه، اونم باید تا شهریور صبر کنم تا نوبت کلاس هام بشه. نمیدونم چرا ما از تکنولوژی استفاده نمی‌کنیم و از اون به دوریم؟ ثبت نام این آموزشگاه ها می‌تونست خیلی راحت تر باشه، از طریق سایت صورت بگیره، پول پرداخت شه و مدارک ارسال شه و زمان کلاس ها تعیین شه و برای تکمیل نهایی مدارک، خود فرد در روز اول کلاس ها مدارک رو بیاره. خیلی راحت، نیازی هم به این مسخره بازیا نیست.(واقعا ما نمیخوایم فکر کنیم).

خواهش میکنم، وقتی یه قانونی وضع میکنین یکم اجرایی فکر کنید و به فکر مردم هم باشید. خودتونو بذارین جای مردم. بعد برای کشور تصمیم بگیرید و فقط به فکر منافع خودتون نباشید. (البته افراد دلسوزی هم هستند که برای مملکت زحمت می‌کشند و نیتشون خیره و بنده منکرش نیستم اما یکم کوته فکرند. (سعی کنید با نخبگان و افراد تحصیل کرده و جوان مشورت کنید. توی اسلام هم تاکید شده)).
من با آموزش گواهینامه مشکل ندارم. خود بنده موافق هستم که آموزش گواهینامه کامل تر و جامع تر شود. در کشور المان برای اخذ گواهینامه ماشین، 9 ماه آموزش دارند ولی اونا به فکر زیر ساخت هاش بودند.

امیدوارم این انتقاد بنده به بهبود کشور کمک کنه. تا از جهان سومی بودن دربیایم.
لطفا این درد بنده را که یکی از کوچکترین درد های ما مردم این کشور پهناور عزیز هست را به گوش مسئولین برسانید.

با تشکر

نامردی اگه حرفامو سانسور کنی.

سلام
لطفا لیست آموزشگاه‌های موتور سیکلت را بروز کنید.
و همچنین تعداد اموزشگاه‌ها را زیاد کنید.
بنده، سمت شرق تهران زندگی می‌کنم، اما آموزشگاه‌های شکوه و هنگام، برای موتور خدمات ارائه نمیدهند و من باید تا غرب تهران برای اخذ گواهینامه بروم.
لطفا اگر آموزشگاهی در شرق تهران هست به من اطلاع دهید.
سلام
خسته نباشید
اینجانب در گواهینامه رانندگی ماشین در سال 90 شرکت کرده و قبول شدم و گواهینامه را هم دارم و اکنون که برای موتور سیکلت گواهینامه می گیرم دوباره کتاب راهنما و ازمون ماشین را می دهم دلیل چیست اصلا در مورد موتور چیزی یاد نمی گیریم و ظمنا در استان قم ازمون نمایی را دور از شهر و در منطقه پردیسان که انهم پردیسان نیست در کنار اتوبان می گیرند که ما برای رفتن به انجا هم هزینا صرف می کنیم و هم باید 7 صبح در بیابان حاضر شویم ایا راهی ندارد که این ازمون را در یکی از اموزشگاهها یا ساختمانهای داخل شهر که مال پلیس است بگیرند و جوانان را مجبور نکنند که بدون گرفتن گواهینامه رانندگی کنند .

دوبار رفته ام ولی به علت نبودن ماشین دیر رسیده ام .
۱۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۰:۱۴ حامد سلیمانی پور
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
با سلام إز شب گذشته مبلغ ٦٩٠٠تومان إز حساب اینجانب جهت خرید نرم افزار پلاک یاب کسر گردیده است و چند با پیام إرسال کردم اما جوابی نداده أید ***** **** ***************** ** **** *** ******** ***** ** *** ***** ** **** **** *** ****
پاسخ:
سلام..شرمنده نرم افزا به ایمیل شما کاربر محترم ارسال شد.
بعلت ترافیک کاری اردیبهشت کمی پشتیبانی مالی دیر جواب گو خواهد بود...

۰۳ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۷:۰۵ حسین بختیاری
سلام لطفا"نشانی دفاترخدمات الکترونیک شهرراازسایت شهرداری دریافت واصلاح بفرمایید مثال :دفتر408تغییرمکان داده است.باسپاس
شماره تماس خودتان را روی کارت ملی و شناسنامه بنویسید
هنگامی که شخصی، کارت ملی و یا شناسنامه یا گواهینامه از خودش را گم میکند، به گرفتاری میافتد. وقتی این کارتها را دیگران پیدا میکنند حتی حوصله انداختن این کارتها را به صندوق پست را ندارند و به هرحال، مالک کارت به گرفتاری و هزینه خواهد افتاد و این درحالی است که یابنده کارت وقتی میخواهد با مالک کارت، تماس بگیرد و بگوید که کارت شما اینجاست نمیتواند اطلاعاتی از تماس با او را پیدا بکند. به این ترتیب باید هر کسی که کارت هویتی را دارد، بر روی آن با یک ماژیک رنگی، شماره موبایل و یا منزل خودش را بنویسید و چسبی رویش بزند و البته باید هر سازمانی که کارت هویتی را صادر میکند، بر روی این کارتها، قسمت کوچکی را برای شماره تماس از دارنده کارت را درج نماید و آن را خالی بگذارد تا دارنده کارت، آن قسمت را به دلخواه پر بکند. راه حل این مشکل، میتواند به همین سادگی باشد و از بسیاری از هزینه ها و رفت و آمدها جلوگیری بکند.
بنابر این؛ روی هر کارت هویتی مانند شناسنامه و ملی و گواهینامه و ماشین و غیره میتوانید شماره تلفن از خودتان را بنویسید تا هنگامی که یابنده کارت میخواهد کمکی بکند، بتواند به شما یک پیامک بفرستد یا با شما تماس بگیرد و بگوید که کارت شما پیش او است تا برای گرفتن آن به جای او بروید.
این کار خوب باید تبدیل به رسم و سنت بشود تا سرپرست هر خانواده به اعضای خانه یاد بدهد که بر روی کارتهایشان، شماره تماس از خودشان را درج نمایند یا اینکه سازمانها، همیشه هنگام چاپ کارتها، یک جای خالی برای شماره تماس را به طور اضافی درج نمایند.
چ وظعشه اخع بابا یکی رسیدگی کنه دگ 6ماه درخواست کردم هنوز کارت ملیم نیومده گندشو دگ در اوردین ب خدا
سلام میخواستم بپرسم در صورت عدم مراجعه برای اثرانگشت مبلغ جریمه چقدر است؟
سلام میخوام بپرسم در سال من متولد ۷۸ فروردین هستم من میتونم دفتر چه سربازیمو بفرستم
ظاهرا دلیل تأخیر در صدور گواهینامه های رانندگی، قرارداد مرکز راهور با مخابرات می باشد که از طریق دریافت هزینه خدمات شماره پیگیری 1101202010 درآمدی حاصل شود.
سلام وقت بخیر سوال داشتم در مورد مطلب تمدید وتعجیل افراد متقاضی در سال96 میخواستم منظور جناب سرهنگ علی دوست را راجب این مطلب بدونم مطلب را از اول تا اخر خوندم قشنگ متوجه نشدم مورد دوم اینکه فرموده بودند تمدید وتعجیل تا پایان اردیبهشت امکان پذیر نیست یعنی قشنگ این دو مورد را میخواست راهنماایم کنید یعنی منظورشان چیست خیلی خیل سپاس گذارم ازتون منتظرم اگه لطف تا امشب جوابش را بدهید ممنون میشم باتشکر
پاسخ:
سلام مافقط خبرهارو میزنیم و باید برای سوال به سازمان نظام وظیفه عمومی مراجعه بفرمایید
سلام، من تمام مراحل کارت ملی هوشمند را انجام دادم تموم شده، کد رهگیری دادن، حالا برای پیگیری وضعیت به سایت مراجعه کردم، کد ملی و تاریخ تولد میخواد اما هرچی میزنم میزنه تاریخ روز بین ٣١-١ باشد، خوب درست میزنم منم اما همش همین پیغام میاد، حالا چجوری پیگیری کنم؟
پاسخ:
سلام  در داخل کادر تاریخ تولد سه کادر هست ,در کادر وسط ماه رو وارد کنید, کادر بزرگتر تاریخ تولد چهار رقمیه و کادر بعدی روز تولد...کادر وسط پس شد برای ماه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی