اخبار پلیس+10

ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10
آخرین نظرات

تمرکز صدور گذرنامه در پایتخت شکسته شد

چهارشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۴:۲۰ ب.ظ
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا گفت: با شکسته شدن تمرکز صدور گذرنامه در پایتخت، صدور و چاپ گذرنامه برای نخستین بار در کشور در خوزستان آغاز شد. 
 
به گزارش ایرنا محمد بابایی روز چهارشنبه در آیین آغاز صدور و چاپ گذرنامه در خوزستان در محل پلیس گذرنامه اهواز اظهار کرد: صدور گذرنامه در خوزستان با همان دقت، کیفیت، ضریب امنیت و سرعت که در تهران انجام می شود از امروز در اهواز عملیاتی شد. 
وی با بیان اینکه این اقدام با بیش از 9 ماه کار روی سامانه های الکترونیک اجرایی شد، افزود: این کار در فاصله 2 ماه در خوزستان آزمایش انجام و با رفع اشکالات طرح و فراهم کردن زیرساخت ها اجرایی شد. 
بابایی گفت: به دلیل تنوع تردد شامل ترددهای سیاسی، تجاری، مسافرتی، زیارتی، نظامی و اداری اقتضا می کند که صدور گذرنامه در خوزستان به صورت غیر متمرکز انجام شود. 
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا با بیان اینکه تقریبا استانی مانند خوزستان با ترکیب سه مرز هوایی، دریایی و زمینی نداریم افزود: در ایام اربعین حسینی 45.7 درصد زائران از مرزهای خوزستان مشرف شدند که پیش بینی می شود سال آینده این رقم بیش از 60 درصد شود. 
بابایی خاطر نشان کرد: تقریبا 10 درصد گذرنامه های صادر شده در کشور مربوط به متقاضیان خوزستان بوده که این رقم در بازه زمانی اربعین به 14 درصد افزایش می یابد. 
وی گفت: پیش بینی حوادث و بحران ها جزء معقول ترین کارهای مدیریتی است که اگر بحرانی در پایتخت به وجود آید، خدمات نباید مختل شود و در استان دیگری از کشور قابل انجام باشد. 
بابایی افزود: در عرصه مدیریتی امروز دنیا که سرعت و نوآوری جزء ضروریات مدیریت شده، حرکت به سمت اقدام های نو و ماندگار اجتناب ناپذیر است و سبک مدیریت متمرکز خیلی قدیمی شده است. 
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا گفت: باید با کاهش زمان و هزینه و افزایش رضایتمندی و خدمات، مدیریت را بهبود بخشیم. 
طرح صدور و چاپ گذرنامه به صورت متمرکز در استان خوزستان به عنوان تنها استان پس از تهران، از روز چهارشنبه در اهواز آغاز شد.

۹۴/۱۱/۱۴